31
трав.

У Військової академії офіцери-миротворці розповіли про свій бойовий досвід у місіях під егідою ООН

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15043
  • Друк

 У Військовій академії (м. Одеса), відбувся захід з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН. У присутності офіцерів і курсантів цього вишу, а також їхніх військових побратимів з Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк привітав військовослужбовців, які виконували миротворчу місію в багатьох «гарячих» точках планети.

Відзначаючи їхній великий внесок у справу підтримання миру на землі, він, зокрема, наголосив, що чесна й самовіддана служба цих людей має бути яскравим прикладом сумлінного виконання обов’язку для майбутніх офіцерів.

− Так, сьогодні наша країна перебуває у великій напрузі та переживає дуже важкі часи. На превеликий жаль, нині ллється кров та тривають бойові дії на нашій території. Але, попри це, ми не можемо в такий день не згадати про тих, хто допомагав народам багатьох країн відновлювати мир і спокій на їхній багатостраждальній від наслідків громадянської війни землі. Такі люди й дотепер служать та працюють в нашому навчальному закладі. І що є дуже важливим чинником – вони передають свій багатий життєвий досвід курсантам – майбутнім офіцерам та, можливо, майбутнім воїнам-миротворцям, − підкреслив у своїй промові генерал-майор Олег Гуляк.

 Користуючись нагодою, він також передав слова привітання від командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенанта Анатолія Пушнякова та заохотив грамотами й подяками тих, хто брав участь у Міжнародних операціях під егідою ООН.

Цього ж дня у Георгіївській залі вишу для курсантів і військовослужбовців-миротворців відбувся невеличкий концерт, під час якого у виконанні військових музик пролунали душевні патріотичні музичні композиції. А завершився захід зустріччю різних поколінь захисників Вітчизни в музеї Військової академії. Там, на фоні експонатів, що відображають майже 115-річну історію цього вишу, полковник Віктор Олехнович, підполковник Сергій Янюк та майор Ігор Кішянус розповіли майбутнім офіцерам-десантникам і морякам про пережиті спекотні миротворчі будні та перегорнули ще одну важливу сторінку з історії навчального закладу та військової доблесті тих, хто служив і має честь служити у Військовій академії.

Рейтинг
47 голосів