30
трав.

Офіцери Військової академії прийняли участь у прямому ефірі Одеської обласної державної телерадіокомпанії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15280
  • Друк

Прямий ефірВ студії Одеської обласної державної телерадіокомпанії відбувся прямий ефір програми «Вікно в Європу», присвячений Міжнародному Дню митроворця ООН. Учасниками інформаційного заходу стали офіцери Військової академії міста Одеси та Військово-морських Сил України – учасники миротворчих місій в Лівані та Косово капітан 1-го рангу Володимир Шельвестер і підполковник Сергій Янюк.

Під час проведення зустрічі ведучий в студії тележурналіст Ольга Мудрова обговорила із запрошеними гостями питання, які стосуються виконання миротворчих завдань в Європі, на Близькому та Середньому Сході, на Африканському континенті.

За словами начальника відділу командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітана першого рангу Володимира Шельвестера високий професіоналізм та людяність українських миротворців назавжди запам’ятають мешканці Сьєрра-Леоне та Демократичної Республіки Конго, Кувейту та Іраку, Ліберії та Косового, Боснії та Лівану.

– Наші військовослужбовці постійно роблять якісний внесок у миротворчу діяльність ООН, проявляють високий професіоналізм. За їх участю у міжнародних миротворчих операціях Україна набуває іміджу стабільної європейської держави, – підкреслив офіцер.

У свою чергу старший викладач кафедри тилового забезпечення Військової академії підполковник Сергій Янюк наголосив, що миротворча місія це – мужність і героїзм людей, які у важких умовах виконують завдання з підтримання миру та стабільності в багатьох регіонах світу.

Прямий ефір– Організація Об’єднаних Націй дуже високо цінує постійний внесок України у справу підтримання миру в усьому світі. Участь наших військовослужбовців у цих важливих заходах продемонструвала всьому світу гуманність дій української держави, – зазначив підполковник Сергій Янюк.

Продовженням прямого ефіру став перегляд телевізійних сюжетів присвячених історії миротворчої діяльності, й обговоренню питань присвячених проведенню місій миру у країнах колишньої Югославії (Боснія і Герцеговина, Східна Славонія, Македонія, Сербія і Чорногорія, Хорватія), на Африканському континенті (Ангола, Сьєрра-Леоне), державах Близького Сходу (Ліван, Кувейт, Ірак), та інших регіонах світу.

За словами автора та ведучої телевізійної програми Ольги Мудрової головною метою прямого ефіру стало надання можливості телеглядачам Одещини отримати уявлення про особливості проходження військової служби наших співвітчизників у складі міжнародного миротворчого контингенту ООН.

– Ми намагалися підготувати до ефіру програму, яка дозволить познайомитися з людьми, які виконують почесний обов’язок миротворців. Все це має сприяти пропаганді військової служби серед молоді, вихованню у підростаючого покоління почуття гордості за свою армію, – зазначив журналіст.

Рейтинг
37 голосів
Теги: офіцери