Футбольна команда Військової академії (м. Одеса) «Сухопутка» посіла II місце (друга ліга – група «С») у чемпіонаті міста Одеса з міні-футболу (сезон «Осінь 2013 – Весна 2014»).

«Саме завдяки наполегливій та самовідданій праці та постійним тренуванням хлопці продемонстрували високий результат та отримали нагороду» – підкреслив головний тренер, інструктор-методист кафедри теорії та організації фізичної підготовки працівник ЗСУ Роман Будзика.

 Суттєво допомогав у тренуванні команди старший викладач кафедри гуманітарних наук підполковник Володимир Луханін. За сезон команда провела 30 матчів, з яких 24 виграла, 3 матчи – нічия, 3 – програла. Треба додати, що основу команди склали майбутні випускники академії – курсанти 4-го курсу, які навчаються за спеціальністю: «Фізичне виховання і спорт» (капітан команди – курсант Олег Довгий).

Чемпіонат проводився за сприянням міжнародної громадської організації «Футбольна аматорська ліга Андрія Голубова».

В урочистій обстановці гравці команди «Сухопутка» отримали нагороди. ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк привітав військових спортсменів та побажав їм подальших успіхів та нових перемог у майбутніх змаганнях.