20
трав.

Рівняння на кращих!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16385
  • Друк

 На ранковому шикуванні особового складу тимчасово виконуючий обов'язки начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк оголосив накази командувача Сухопутних військ Збройних Сил України про присвоєння чергових військових звань капітанам Роману Літвінчуку та Василю Георгієву.

Біля скверу «Курсантської доблесті і звитяги» кращі офіцери академії поділились своєю радістю з товаришами по службі і пригадали, як колись вони навчались у Одеському інституті Сухопутних військ. Роман Літвінчук закінчив загальновійськовий факультет, а Василь Георгієв – факультет аеромобільних десантних військ. Непомітно промайнув час, офіцери встигли проявити себе на різних посадах. За рекомендаціями своїх командирів вони повернулись до рідних стін на вищі посади. Сьогодні їм надано право навчати і виховувати курсантів академії, що вважається дуже почесним.

Офіцери академії привітали начальника курсу капітана Романа Літвінчука і викладача кафедри повітрянодесантної підготовки капітана Василя Георгієва з радісною подією в їхньому житті та побажали їм міцного здоров'я, наснаги, зростання й невпинного руху вперед – до ще найбільших зірок.

Із словами вдячності за бездоганну службу і висловились прямі їх начальники, які впевнені, що ці офіцери і надалі будуть гідними продовжувачами кращих офіцерських традицій Південної Пальміри і досягнуть нових вершин у військовій кар’єрі.

Рейтинг
32 голосів