14
трав.

Курсанти здійснили практичну стрільбу з переносного протитанкового ракетного комплексу 9К111

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14899
  • Друк

Курсанти здійснили практичну стрільбу Нещодавно курсанти 4-го курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки здійснили практичну стрільбу з протитанкового ракетного комплексу (ПТРК) 9К111.

Заняття проводилось під керівництвом начальника кафедри бойового застосування озброєння та військової техніки полковника Вадима Ярмолюка. Першими продемонстрували свою майстерність: заступник начальника академії полковник Юрій Клят та викладачі кафедри полковник Вадим Ярмолюк, підполковники Олег Лупаленко, Андрій Набока, працівник Збройних Сил України Сергій Григор'єв. Всі їх постріли були влучними.

На цьому заняття був присутній ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк, який спостерігав за практичними заняттями, перед початком яких пройшло заняття щодо вивчення правил стрільби з протитанкових ракетних комплексів. Крім теоретичних основ, курсанти - випускники відпрацьовували свої дії зі стрільби з ПТРК до автоматизму, доводили свої навички під час пуску та наведення ракети на ціль за допомогою тренажерів та учбових ПТРК.

Наприкінці заняття начальник вишу подякував викладацькому складу кафедри та всім, хто був задіяний для організації проведення стрільб, за їхню наполегливу працю. Як відмітив генерал: «Подібні стрільби проводились вперше за останні роки. Курсанти, які отримали досвід в практичній стрільбі з ПТРК, в майбутньому зможуть використовувати знання та навички, отримані на даних заняттях під час навчання своїх підлеглих. Крім того, для Військової академії – це неабиякий досвід в організації та проведенні подібних стрільб, який буде у подальшому використовуватись у навчальному процесі».

Леонід Єршов
Рейтинг
139 голосів