14
квіт.

Майбутні офіцери військової розвідки вдосконалюють практичні навики під час польового виходу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Майбутні офіцери військової розвідки вдосконалюють практичні навикиКурсанти-розвідники Військової академії (м. Одеса) в польових умовах вдосконалюють фахові навики з виконання завдань за призначенням.

Як розповів начальник кафедри розвідки військового вишу полковник Андрій Левченко, у польовому виході, серед інших, беруть участь і курсанти-розвідники першого курсу. З ними проводяться різнопланові практичні заняття, покликані закріпити у майбутніх офіцерів необхідні їм для професійної діяльності тактичні навики та вміння, зокрема з контролю за ситуацією, володіння зброєю, дії у парах тощо.

Офіцер зазначив, що з кожним навчальним роком завдання, які ставитимуться перед курсантами під час полігонних тренувань, будуть значно ускладнюватись та поглиблюватись. Для першого ж курсу основна увага викладачів звертатиметься на закріплення основ військової розвідки.

З поміж іншого курсанти першокурсники відпрацювали тактичні завдання із захоплення та зачистки від противника різних типів споруд. Упродовж заняття група розвідників практично здійснила прихований підхід до об’єкта, блокування шляхів відступу противника, проникнення в споруду, дії у різноманітних приміщеннях, евакуація поранених, тощо.

По завершенні заняття полковник Андрій Левченко звернув увагу курсантів-першокурсників на необхідність подальшого засвоєння та вдосконалення практичних технічних навиків, розроблених на досвіді реальної бойової роботи підрозділів спеціального призначення.

Рейтинг
40 голосів