08
квіт.

День відкритих дверей у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15553
  • Друк

День відкритих дверей "Мрієш стати курсантом Військової академії (м. Одеса)? Ознайомся із найстарішим вищим військовим навчальним закладом Південної Пальміри, його досвідченим професорсько-викладацьким складом, інфраструктурою, навчальними аудиторіями, класами і кафедрами, спортивним майданчиком, бібліотекою, музеєм – так це просто! Тоді для тебе сьогодні відкриті двері!"

Ось такі заклики були розповсюджені серед випускників середніх шкіл та у засобах масової інформації.

У Військовій академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, проведено 6 квітня день відкритих дверей.

У минулу неділю потенціальних абітурієнтів зустрічали: секретар приймальної комісії майор Герман Трушков, офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш, заступники начальників курсів з виховної роботи капітан Володимир Пуркач, капітан Сергій Небесний та інші.

День відкритих дверейДля кожного учасника цього заходу організатори приділили максимум уваги. Майбутні абітурієнти відвідали кафедри, на яких здійснюється підготовка майбутніх офіцерів. Зокрема, у супроводі курсантів академії оглянули повітрянодесантний комплекс, кафедру повітрянодесантної підготовки, а особисто начальник кафедри полковник Василь Бабак доступно розповів про можливості застосування десантного спорядження та техніки. Гості академії відвідали й кафедру ракетно-артилерійського озброєння, де викладач підполковник Олександр Бондаренко розповів про нові зразки озброєння та сучасні новітні форми навчання. Також гості академії ознайомились з побутовими умовами проживання курсантів та їх дозвіллям.

На плацу академії була розгорнута виставка стрілецької зброї, курсанти розповідали тактико-технічні характеристики видів озброєння. Заступники начальників факультетів з виховної роботи організували фотовиставки навчання своїх курсантів, як в аудиторіях, так і на польових заняттях. А Військовий оркестр академії продемонстрував високопрофесійне дефіле на плацу.

Відповідальний секретар приймальної комісії майор Герман Трушков зустрівся з батьками і майбутніми абітурієнтами та розповів про особливості вступу до Військової академії у 2014 році.

День відкритих дверей– Що більш за все цікавило гостей, які завітали до академії?

На це запитання відповів відповідальний секретар приймальної комісії майор Герман Трушков своїм співрозмовникам?

–Перш за все їх цікавило який конкурс був минулому році, який прохідний бал сертифіката і яким чином будуть враховуватись результати зовнішнього оцінювання? Також запитували, а скільки курсантів навчається у Військовій академії, які іноземні мови вивчають у навчальному закладі і які правила прийому до Військової академії у 2014 році? Користуючись нагодою, нагадаю умови вступу до Військової академії у 2014 році. Військова академія приймає на навчання громадян України для підготовки на посади осіб офіцерського складу, які виявили бажання служити у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України, мають повну загальну середню освіту та відповідність встановленим вимогам проходження військової служби: цивільну молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання; військовослужбовців строкової військової служби, які проходять службу за контрактом та військовозобов'язаних віком до 23 років, які не мають офіцерських військових звань.

День відкритих дверей– Що цікавого дізнались абітурієнти у музеї Військової академії (м. Одеса)? - на це запитання відповів завідувач музеєм працівник Збройних Сил України полковник у відставці Валерій Крячун?

– Цього разу до Військової академії завітали, не тільки випускники одеських шкіл, але й ліцеїсти Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Я ознайомив наших гостей з історичним надбанням Одеських військових навчальних закладів та Військової академії, розповів присутнім, що у стінах Одеських військових училищ виховано 98 Героїв Радянського Союзу, підготовлено одного маршала і понад 500 генералів. Це такі славетні воєначальники, як двічі Герої Радянського Союзу Маршал Радянського Союзу К.Москаленко, генерал армії І.Черняховський, генерал-полковник танкових військ В.Архіпов, генерал-полковник І.Людников та багато інших. Серед вихованців училищ також відомі воєначальники сучасних Збройних Сил України: генерали армії України В.Радецький і В.Шкідченко, генерал-полковники П. Шуляк, О.Затинайко, С.Чернилевський та інші.

Хочеться зробити висновок, що такі корисні заходи дають змогу школярам, ліцеїстам ще раз осмислити свій подальший життєвий шлях та визначитись у виборі майбутньої професії захисника Вітчизни.

Леонід Єршов

Рейтинг
119 голосів
Теги: гості