07
квіт.

Сергій Гриневецький: «З побажаннями непорушності життєвим та військовим принципам»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14623
  • Друк

  Військова академія (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, гостинно зустріла курсантів Академії Військово-Морських Сил імені адмірала Нахімова.

На урочистому мітингу на плацу в одному строю були вишикувані шеренги курсантів. Перед особовим складом з привітальними словами виступили генерал-майор Олег Гуляк і начальник Академії Військово-Морських сил ім. Нахімова капітан 1-го рангу Петро Гончаренко. У своїх промовах вони були єдині щодо цієї пам'ятної та урочистої події, яка мала особливо важливе значення для курсантів-патріотів, адже у їхньому житті розпочався новий, цікавий, але водночас і відповідальний етап.

Із словами віри у краще майбутнє Збройних Сил України, Голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Гриневецький наголосив: «Українська армія – велика родина, яка виховує характер, загартовує волю, вчить мудрості». Майбутнім офіцерам-морякам депутат побажав твердості духу та характеру, непорушності життєвих та військових принципів, оптимізму.

Після виступів і привітань на адресу курсантів-моряків настоятель Храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія протоієрей отець Сергій провів обряд освячення.

Рейтинг
15 голосів