05
квіт.

Особовий склад Військової академії (м. Одеса) зустрів офіцерів та курсантів Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15476
  • Друк

 У Військової академії (м. Одеса) відбулася урочиста зустріч професорсько-викладацького та курсантського складу Академії Військово-Морських Сил імені П.С. Нахімова, який передислокувався на материкову частину України з Криму.

Планується, що в подальшому офіцери, мічмани, старшини, матроси та курсанти видового військового вишу тимчасово продовжуватимуть військову службу та навчання у місті-герої Одеса та розміщуватимуться на фондах Військової академії.

За словами ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка, в академії виконано необхідний комплекс першочергових заходів, спрямованих на надання допомоги передислокованим з Криму українським військовим та забезпечення їх житловими приміщеннями та майном.

– Наш навчальний заклад є міжвидовим. Якщо завдання про підготовку офіцерського складу для Військово-Морських Сил України буде покладено на нас, то ми готові приступити до реалізації цього завдання. Якщо керівництвом держави та Збройних Сил України буде прийняте рішення навчати курсантів в інших навчальних закладах, то ми всіляко співпрацюватимемо з їх керівним складом та надаватимемо в цьому напрямку допомогу, - підкреслив генерал-майор Олег Гуляк.

 – Всі ми добре знаємо, в яких важких і надзвичайних умовахупродовж останнього місяця перебували в Севастополі курсанти та офіцери Академії ВМС імені Нахімова. Зрозуміло, що весь особовий склад нашого вишу дуже чекав на них та ставиться до цих людей з великою повагою, як до справжніх патріотів України. Одеса – славетне місто-герой, великий морський порт на узбережжі Чорного моря з великими військово-морськими традиціями. Тому сподіваюсь та вірю, що подальше навчання і виховання майбутніх офіцерів українського вітчизняного флоту лише позитивно вплине на їхнє становлення, як справжніх професіоналів своєї справи та захисників Вітчизни. І цьому сприятиме як щонайшвидше налагодження повноцінного навчального процесу, так і допомога “нахімовцям” з боку активу численних ветеранських організацій Одещини, керівництва вітчизняного оборонного відомства та органів місцевої виконавчої влади, - наголосив генерал-майор Олег Гуляк.

Під звуки оркестру військових моряків зустріли хлібом-сіллю та розмістили в казармах академії.

Рейтинг
71 голосів