27
бер.

Курсанти прийняли участь у Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16092
  • Друк

Курсанти взяли участь у Міжнародному конкурсі ім. Петра ЯцикаУ Військовій академії (м. Одеса), яку очолює генерал-майор Олег Гуляк, відбувся другий етап XIV Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика. Участь у ньому взяли найкращі курсанти військового вишу, які неодноразово здобували перемогу у конкурсах з української мови та літератури: Сергій Андрущак (2 курс, факультет МТЗ), Олег Гнатишин (4 курс, факультет МТЗ).

Конкурс безпосередньо проводився на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. Розповідає викладач кафедри Оксана Тарасенко: «Завдання, які виконували курсанти, надійшли з Департаменту гуманітарної та соціальної політики Міністерства Оборони України. За умовами конкурсу курсанти виконували 10 завдань. Як зазвичай, вихованці писали творчу роботу (власне висловлення) на запропоновані теми: «Україна моєї мрії», «Ми є народ», «Як ми виконуємо заповіти Тараса Шевченка»».

Варто зауважити, що курсанти з великим бажанням взяли участь у конкурсі й дуже старанно та відповідально поставились до завдань. Після завершення конкурсу представники виховного відділу академії відправили роботи на перевірку до м. Києва.

Чекаємо на Перемогу!

Рейтинг
30 голосів