24
бер.

На об’єднаному центрі забезпечення курсанти факультету МТЗ відпрацьовують практичні навички

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

 На об’єднаному центрі забезпечення з курсантами 212 групи 3 курсу та 202 групи 4 курсу факультету МТЗ Військової академії (м. Одеса), які навчаються за спеціалізацією «Речове забезпечення підрозділів (частин, з'єднань)», були проведені практичні заняття з дисциплін: «Організація речового забезпечення», «Технічні засоби речової служби».

 На заняттях з дисципліни «Технічні засоби речової служби», які проводив викладач кафедри тилового забезпечення, працівник ЗСУ Михайло Шкрабов за участю начальника відділу зберігання речового майна об’єднаного центру забезпечення майора Сергія Кондратенка та начальника сховища ст. прапорщика Володимира Самсонюка, курсантами було виконано розгортання механізованої малогабаритної пральні ММП-2 з практичним пранням постільної білизни. Також були проведені практичні заняття з дисципліни «Організація речового забезпечення» на пункті прийому особового складу на базі відділу зберігання речового майна під керівництвом старшого викладача кафедри підполковника Геннадія Білоуса та заступника відділу зберігання речового майна майора Олега Набока. Курсанти ознайомились з структурою, призначенням, завданнями, документами, складом адміністрації, обладнанням та порядком роботи у військовий час пункту прийому особового складу.

«Проведені практичні заняття допоможуть майбутнім начальникам речових служб військових частин удосконалити свої знання у разі проведення відмобілізування та приведення частин у бойову готовність у військовий час» – наголосив підполковник Геннадій Білоус.

Наприкінці занять у кращий бік були відмічені курсанти 212 групи – Євгеній Скубко, Сергій Макаєєв, Катерина Білуха, 202 групи – Олександр Хейлік, Тімур Брезін, Олег Гнатишин, Вадим Прокопчук.

 

Рейтинг
40 голосів