Показове заняття на кафедрі автомобільної технікиНа кафедрі автомобільної техніки Військової академії (м. Одеса) відбулось показове заняття за темою: «Основні параметри роздавальної коробки» в рамках дисципліни «Автомобілі», яке підготував доцент кафедри, полковник запасу, працівник Збройних Сил України Сергій Шелухін.

На показовому занятті були присутні: офіцери, викладачі академічних кафедр, представники навчального відділу Військової академії (м. Одеса).

Сучасні технології проведення навчальних занять, використання мультимедійної техніки допомогли викладачу поглибити рівень засвоєння матеріалу курсантами, зробити більш доступнішою виклад теоретичних основ, які у майбутньому можуть бути використані на практичних заняттях.

Сергій Шелухін побудував заняття таким чином, що впродовж викладання нового матеріалу він базувався на тих знаннях, які курсанти отримали раніше. Курсанти 3 курсу давали чіткі, впевнені відповіді на запитання викладача, тим самим демонструючи рівень засвоєння нового матеріалу.

Наприкінці Сергій Шелухін дав відповідь на виниклі питання курсантів щодо теми заняття та надав завдання на самостійну роботу, яка включає вивчення теоретичного матеріалу по конспекту, а також з використанням посібників та підручників.