07
бер.

Привітання ТВО начальника Військової академії генерал-майора Олега Гуляка з Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13237
  • Друк

 Любі, милі й чарівні наші жінки!

Від імені чоловічого колективу Військової академії (м. Одеса) щиро і сердечно вітаю Вас зі святом Весни. Наші дорогі жінки символізують красу нашого вишу. Ви добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні. Ви – найдорожче, що є у житті чоловіків. Берегині домашнього вогнища, роду людського, ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи із покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований!

Із першим весняним подихом приходить до нас свято ніжності, тепла і любові. Все найдорожче, що є в житті — щастя, кохання, тепло, радість, даруєте ви, наші любі, шановні жінки. Саме ви робите нас, чоловіків, кращими, добрішими, більш мужніми та сильними. Цей день ми присвячуємо рідним матерям, любим дружинам, милим донечкам, сестрам, поважним колегам. Нехай на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Нехай прекрасні почуття дарують вам натхнення для нових творчих звершень і перемог.

У цей святковий день хочеться відзначити всі колективи, де працюють наші жінки, які віддають свої знання, вміння і зусилля для того, щоб як найкраще організувати навчальний процес.

Також приємно привітати і курсантів-дівчат. Слова вдячності хочу адресувати і працівникам допоміжних служб, без якісної праці яких, наша академія не була б дієздатною. Бажаю усім вам, в першу чергу, міцного здоров’я, довгих років життя, миру та злагоди у Ваших родинах! Нехай ваше чуйне серце ніколи не втомлюється, а ваші талановиті руки та щирі душі дарують чоловікам радість життя, вселяють віру у найкраще. Нехай усе добро і віддана ваша праця з душею та натхненням повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує та викликає позитивні емоції!

Бажаю всім жінкам військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України міцного здоров'я, оптимізму, щастя і благополуччя, високих досягнень у службі та праці на благо нашої України!

Бажаю всім вам миру і злагоди!

ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк

 

Рейтинг
27 голосів