001Згідно навчального плану на кафедрі автомобільної техніки, яку очолює полковник Олександр Лисий відбулося практичне заняття з дисципліни: «Електронне та електричне обладнання автомобілів». Курсанти, які навчаються за спеціальністю: «Автомобілі і автомобільне господарство» протягом шести годин відпрацьовували важливий розділ «Джерела електричної енергії автомобіля» за першою темою «Система електрозабезпечення».

Майбутні офіцери автомобілісти проводили огляд і перевіряли акумуляторні батареї та генератори на спеціально влаштованому майданчику. Перед початком практичного заняття науковий співробітник науково-дослідної лабораторії факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення майор Ігор Кішянус оголосив навчально-виховні цілі. Перед курсантами він поставив конкретні і відповідальні задачі: здійснювати огляд і перевірку акумуляторних батарей і генераторних установок, навчитись основним роботам за допомогою приладів, проведенню діагностики, розгортанню рухомої зарядної електростанції ЕСБ-4-ВЗ-1.

На чотирьох навчальних місцях курсанти проводили огляд і перевірку акумуляторної батареї за допомогою пробника Е-107, вивчали акумуляторний комплект мод. Е412, бензоелектричний агрегат АБ-4-П/115.

 Курсанти І. Васиевський і Б. Кліщун разом із майором Ігором Кішянусом вивчали акумуляторний комплект мод. Е412, у який входить: пробник, пристосування для зняття наконечника, бачок, груша, щільномір, ремінь, пристосування для зачистки, трубка, термометр, ключі гайкові.

На другому навчальному місці курсанти Р. Немиш і Е. Шаран за допомогою пробника Е-107 перевіряли акумуляторну батарею.

Сержант Г. Ейсмонт і курсант О. Ковальчук перевіряли бензоелектричний агрегат АБ-4-П/115, до якого входять: рама агрегату, двигун УД-2, кожух вентилятора, пусковий важіль, повітроочисник, глушник, паливний бак, кожух агрегату, блок апаратури з блоком приладів.

Сержант І. Буряченко і курсант А. Мирончук розбиралися із зарядно-розподільним пристроєм, приводили його у робочий стан.

Перед навчальними місцями лаборанти розгорнули плакати та технічну довідкову літературу.

Після практичних занять майор Ігор Кішянус підвів підсумки і назвав кращих. Цього разу він відмітив сержанта І. Буряченка і курсанта А. Мирончука, а потім ще раз нагадав тему, мету заняття, вказав на ті питання, які необхідно доопрацювати в ході самостійної підготовки.

Леонід Єршов