21
лют.

Військова академія отримала Перехідний прапор «Краща військова частина м. Одеси»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14330
  • Друк

 Напередодні Дня захисника Вітчизни у Георгіївській залі відбувся ритуал вручення Перехідного прапора виконавчого комітету Одеської міської ради Військовій академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк.

 Цю нагороду вручив виконуючий обов’язки голови Одеської міської ради Олег Бриндак. У своєму слові він відмітив, що згідно рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.01.2014 року №05032681 «Про нагородження кращої військової частини м. Одеси Перехідним прапором виконавчого комітету Одеської міської ради» за підсумками службової діяльності у 2013 році визнано кращою серед військових частин, що дислокуються у м. Одесі - Військову академію (м. Одеса). Олег Борисович побажав військовослужбовцям академії міцного здоров’я, високих результатів у справі виховання майбутніх офіцерів.

Приймаючи Перехідний прапор виконавчого комітету Одеської міської ради генерал-майор Олег Гуляк від імені всього особового складу академії сказав: «Мені приємно, що ця радісна подія відбулась саме перед святом – Днем захисника Вітчизни. Без армії, широкої народної підтримки і продуманої координації всіх зусиль нам було б просто не можливо зберегти всі надбання. Захист Вітчизни - свята справа. У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя!».

З нагоди свята був оголошений святковий наказ начальника Військової академії щодо заохочення кращих військовослужбовців і працівників Збройних Сил України на честь Дня захисника Вітчизни.

Після урочистостей офіцери, сержанти і солдати, курсанти і професорсько-викладацький склад академії переглянули відеофільм з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Рейтинг
550 голосів