21
лют.

Триває польовий вихід курсантів I-III курсів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14987
  • Друк

Триває польовий вихід курсантів I-III курсів В центрі забезпечення учбового процесу Військової академі (м. Одеса) у смт Чорноморське, в рамках зимового польового виходу курсанти другого курсу факультету Високомобільних десантних військ та розвідки набувають практичних навиків водіння бойової машини піхоти БМП-1.

За словами начальника факультету Високомобільних десантних військ та розвідки полковника Станіслава Чумака, після вивчення матеріальної бази та занять на тренажерах другокурсники вперше виконують підготовчу вправу з практичного водіння БМП.

Бойову машину піхоти майбутні офіцери опановують на танкодромі Центру забезпечення. Заняття тут організовано на кількох навчальних місцях, де курсанти здійснюють запуск двигуна, початок руху та рух заднім ходом БМП-1, на цих же машинах рухаються за визначеним маршрутом, а також вивчають особливості БМП-2.

Заняття з курсантами проводять викладачі академії та досвідченні військовослужбовці-інструктори Центру забезпечення навчального процесу. Перед початком занять трасу танкодрому особисто перевірив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк.

– І траса, і навчальні БМП повністю готові для якісного проведення практичних занять з водіння бойових машин піхоти, що є обов’язковим елементом фахової підготовки для майбутніх командирів розвідувальних та десантних підрозділів Збройних Сил України, – зазначив генерал-майор Олег Гуляк.

Загалом, під час польового виходу, який триватиме два тижні,  курсанти І-ІІІ курсів факультету Високомобільних десантних військ та розвідки, окрім навичок водіння БМП, також практично відпрацюють елементи вогневої, тактичної та спеціальної підготовки.

Рейтинг
293 голосів