21
лют.

Курсанти в гостях у одеських журналістів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 8600
  • Друк

Курсанти в гостях у одеських журналістів В непримушеній та по-домашньому теплій атмосфері відбувся круглий стіл «Діалог армії з суспільством», проведення якого напередодні святкування Дня захисника Вітчизни було організовано в приміщенні редакції газети Одеської облради «Одеські вісті».

В гості до журналістів регіонального видання «Одеські вісті» завітали курсанти Військової академії (м. Одеса) та вихованці місцевого ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

– Сам в дитинстві мріяв стати військовим моряком. Але доля розпорядилася так, що, не знаходячись особисто у військовому однострої, я та мої колеги по журналістському цеху через газетні шпальти намагаємося передавати читачам правдиву й неупереджену інформацію про армійську службу. І дякую всім людям в погонах за те, що ви є та даєте нам привід писати і розповідати про вас – тих, хто боронить нашу державу, – підкреслив у своїй вступній промові головний редактор газети «Одеські вісті» Євген Блінов.

За словами майбутніх офіцерів, ніхто з них не шкодує про свій вибір. Адже саме у військовому середовищі людина має змогу добре загартуватися фізично й морально, перейнятися духом колективізму, змінити свій світогляд та більш по-дорослому розсудливо дивитися на процеси, що відбуваються навколо них. І бути захисником Вітчизни для них не просто поняття, а почесний обов’язок, який у мирний і воєнний час гідно виконали їхні прадіди, діди й батьки, і з котрих вони завжди намагаються брати приклад.

– Бути захисником Вітчизни – звучить гордо. Ми пішли вчитися на військового за покликом серця, і будь-які труднощі на цьому шляху нас не залякають, - запевнили представників ЗМІ курсанти й ліцеїсти.

Своєю чергою, наприкінці заходу головний редактор газети «Одеські вісті» Євген Блінов та ветеран військової журналістики Віктор Мамонтов подякували майбутнім офіцерам за чесну й відверту розмову. Вони побажали їм успіхів в навчанні та висловили сподівання на подальшу конструктивну взаємодію як у форматі круглих столів та інших військово-патріотичної спрямованості акцій, так і за допомогою висвітлення армійської тематики на шпальтах газети.

 

Рейтинг
191 голосів