17
лют.

День працівників служби пального Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 20920
  • Друк

День працівників служби пального17 лютого Збройні Сили України відзначають професійне свято - День працівника служби пального. Напередодні цього дня на кафедрі тилового забезпечення відбувся круглий стіл за темою: «Служба пального Збройних Сил України. Історія та сучасність», у якому взяли участь офіцери, викладачі кафедри та курсанти, які навчаються за спеціалізацією «Забезпечення військ (сил) ракетним паливом, пальним і мастильними матеріалами».

Курсанти 2-го курсу молодший сержант Олександр Данильченко, курсант Богдан Садченко та Олексій Тарасов підготували доповіді, в яких розповіли про нелегкий шлях становлення, удосконалення та розвитку служби пального. Вона витримала випробування Великою Вітчизняною, переборола труднощі післявоєнного періоду, а в подальші роки - неодноразові реформування і реорганізації.

Сьогодні оснащення військ різними видами озброєння, бойової техніки, машинами і механізмами, маневреність проведення бойових дій та операцій вимагають зростання потреб пального і мастильних матеріалів та забезпечення їх своєчасного постачання для військових частин Збройних Сил. І саме сьогодні служба пального потребує висококваліфікованих фахівців.

У бесіді прийняли участь: ТВО начальника кафедри тилового забезпечення полковник Віктор Олехнович, професор кафедри Сергій Литвиновський, старший викладач підполковник Сергій Янюк. викладач кафедри генерал запасу Михайло Шкрабов, викладач кафедри полковник Василь Олло.

День працівників служби пальногоАле які перспективи бачать самі курсанти, які обрали своєю майбутньою спеціальністю саме цей напрямок у військовій структурі тилового забезпечення?

«Кожен курсант, який навчається і прагне стати фахівцем за спеціалізацією ПММ, повинен мати широкі знання в сфері хімічних технологій, фізики, машинобудування, логістики. Саме цьому приділяють увагу наші викладачі при підготовці майбутніх офіцерів. Да, у перші часи було дуже важко, але з часом розумієш: якщо не подолати ці перші кроки у навчанні, не піднятись на чергову сходинку, буде складніше рухатись уперед» - розповідає курсант Ганна Вінницька.

Курсант Сергій Лукашевський: «Ми вивчаємо багато точних дисциплін. І ці знання можуть бути використані у майбутньому. Рівень підготовки фахівців служби пального у Військовій академії дозволяє у перспективі займати відповідні посади як у структурах Збройних Сил України так і в цивільних структурах, діяльність яких пов’язана з технологічною переробкою нафти, транспортуванням та зберіганням нафтопродуктів та пального».

Сьогодні Служба пального Збройних Сил України має високопідготовлений особовий склад, розвинену матеріально-технічну базу, необхідну техніку і механізми, її фахівці збагачуються досвідом, беручи участь у міжнародних навчаннях та миротворчих операціях.

Від щирого серця поздоровляємо офіцерів, працівників Збройних Сил України, курсантів з професійним святом, бажаємо нових успіхів у службі та в навчанні, а їх родинам - доброго здоров’я, щастя, добробуту та злагоди.

Рейтинг
247 голосів