П'ятикурсники – помічники викладачів На кафедрі «Ракетно-артилерійське озброєння», яку очолює досвідчений офіцер полковник Станіслав Нікул, організовані факультативні заняття, до яких залучені одні з кращих викладачів кафедри: підполковник Олександр Бондаренко і працівник Збройних Сил України полковник у запасі Олексій Малишкін. Для кращого засвоєння основних тем курсантами вони вирішили використовувати досвід старшокурсників, які разом із своїми молодшими товаришами відшліфовували пройдені раніше теми. Ось і цього разу, у вільний від занять час, курсант п’ятого курсу Ігор Пустовіт допомагає викладачам кафедри відпрацювати практичні заняття з курсантами третього курсу по дисциплінам: «Конструкція та основи проектування бойових машин», «Конструкція та основи артилерійських гармат».

Майбутній офіцер уважно слідкує за чіткими діями свого молодшого однокашника курсанта Анатолія Патинського, який проводить вивірку прицілу РСЗВ БМ-21. Ця важлива тема по дисципліні «Будова та експлуатація артилерійських приладів» на його погляд є найважливішою у використанні цієї потужної техніки.

П'ятикурсники – помічники викладачів На іншому практичному місці курсант Олександр Дмитрусь відпрацьовує порядок заряджання 152 мм СПГ 2СЗМ. До цього курсанта у Ігоря немає особливих зауважень, так як Олександр приділяє багато часу цьому питанню, і тому по дисципліні «Конструкція та основи проектування артилерійських гармат» у нього тільки відмінні оцінки.

На наступній точці курсанти Віктор Топчий та Антон Лукашевич проводять перевірку механізмів наведення ЗРК «Стріли-10». У цих курсантів є багато запитань стосовно дисципліни «Конструкція та основи проектування бойових машин», і їм на допомогу приходить досвідчений інструктор, старший прапорщик Віталій Лизунов.

Після проведення практичних занять викладачі кафедри «Ракетно-артилерійське озброєння» підводять підсумки і вказують недоліки, помічені під час відпрацювань. Але у цілому, залишаються задоволеними роботою старшокурсників, які допомагали їм у проведенні позапланових факультативних занять, і це не випадково, адже у цьому році вони поповнять лави досвідчених фахівців ракетно-артилерійської справи у Збройних Силах України.