24
січ.

«День янгола» у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15408
  • Друк

«День янгола» у Військовій академії «День янгола» був проведений у Військовій академії (м.Одеса) за ініціативи офіцерів відділу виховної роботи та працівників ЗСУ. До вищого військового навчального закладу завітали діти дитячого будинку «Перлинка» разом із соціальним педагогом Ольгою Грязновою.

«День янгола» у Військовій академії Як відмітила офіцер відділу виховної роботи капітан Ольга Богуш: «Ми зробили все необхідне для того, щоб сьогодні у наших маленьких гостей збулися мрії. Янголи – це вихованці цього дитячого будинку. Саме їх заповітні бажання наші курсанти виконували сьогодні. День народження та іменини завжди запам’ятовуються надовго. Ці дні, на мій погляд, дуже відрізняються від звичайних. Скажу відверто, що це свято залишиться в їх спогадах надовго».

Курсанти факультетів високомобільних десантних військ та розвідки та підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення організували для малечі справжнє свято. Головною метою цього заходу була допомога дітям-сиротам у визначенні майбутньої професії, розкритті характеру. Для цього представники провідних кафедр провели з ними екскурсію по академії, побували у музеї, ознайомили гостей з повітрянодесантним комплексом, спорядженням та парашутними системами, побутом курсантів. Діти також побували у казармах, народознавчих світлицях, тренажерному комплексі.

«День янгола» у Військовій академії Янголят із «Перлинки» в курсантській столовій чекав святковий обід, у меню якого був український борщ, макарони з м’ясом, компот із сухофруктів.

Після зустрічі з нагоди «Дня янгола» заступник начальника факультету підготовки спеціалісті матеріально-технічного забезпечення з виховної роботи майор Петро Мітюшин у своїй промові сказав: «Сьогодні ми намагалися створити для своїх підопічних справжнє свято з подарунками та сюрпризами, сподіваюся, що вони одержали море позитивних вражень. Проведений «День янгола» – це захід турботи та любові, яких нашим гостям так не вистачає».

Офіцери – вихователі підполковник Петро Іващенко і майор Петро Мітюшин – висловили щиру подяку соціальному педагогу Ользі Грязновій і керівництву дитячого будинку «Перлинка» за щоденну невтомну працю, терпіння, батьківську опіку.

Рейтинг
184 голосів
Теги: гості