17
січ.

Стиль роботи: системно-діловий, результативно-наполегливий

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15059
  • Друк

 На ранковому шикуванні особового складу Військової академії (м Одеса), заступник начальника академії з навчальної роботи полковник Олег Маслій вручив старшому викладачу кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін майору Василю Галигіну погони підполковника і побажав великих успіхів у навчально-виховному процесі підготовки майбутніх офіцерів.

Місяць тому, начальник кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, кандидат педагогічних наук полковник Едуард Сарафанюк представив майора Василя Галигіна своїм колегам, який багато зусиль доклав до формування свого особистого авторитету, саме це привернуло увагу ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майора Олега Гуляка, який підтримав кандидатуру на посаду старшого викладача вище зазначеної кафедри. Заступник начальника академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик разом із своїми підлеглими пишається, що саме у цьому колективі офіцери отримують фундаментальний досвід де формується світогляд майбутніх науково-педагогічних працівників. Високорозвинений потенціал викладацького мислення формувався у цього офіцера протягом двадцяти років служби у Збройних Силах України. Свій офіцерський шлях підполковник Василь Галигін розпочав на посадах: командира взводу-викладача, заступника командира навчальної роти з виховної роботи 90 Об’єднаного навчального центру, а потім заступника командира механізованого батальйону з виховної роботи 28 окремої Гвардійської механізованої бригади Південного Оперативного командування, старшого офіцера відділу виховної роботи Військової академії.

Цей офіцер має ряд державних нагород, а саме медалі: «За сумлінну службу» 3 та 2 ступенів, відзнаку «Знак Пошани».

Підполковник Василь ГалигінЗнайомство із старшим викладачем кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін підполковником Василем Галигіним відбулось на плановому, черговому занятті. Сьогодні він разом із курсантами четвертого курсу факультету матеріально-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальністю «ракетно-артилерійське озброєння» розглядають нову тему основ військового управління: «Технологія прийняття рішень». Після перевірки готовності до занять до трибуни підходить підтягнутий у військовому відношенні, спортивної статури офіцер. Він спокійно розпочинає висвітлювати оголошену тему. Курсанти уважно і зосереджено вслуховуються в кожне сказане його слово і швидко намагаються записувати у конспект ключові тези заняття. У процесі надання теоретичних знань старший викладач відкрито спілкується з аудиторією, впевнено обговорює важливі опорні слова і висновки, надихає курсантів на спільну плідну роботу по розробці оригінальних методик засвоєння матеріалу, спрямовує їх бажання щодо формування науково-дослідницьких роздумів. Цей фактор сприяє широкій перспективі розвитку майбутніх офіцерів і змушує їх творчо мислити, використовуючи при цьому різноманітні технічні засоби.

Старший викладач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, надає практичну та методичну допомогу не тільки курсантам, але й своїм колегам. Він вміло спрямовує їх діяльність на кращу організацію та здійснення заходів, орієнтованих на підтримання високого рівня охорони праці, безпеки військової діяльності, основам військового управління.

Стиль роботи підполковника Василя Галигіна, як викладача системно-діловий, результативно-наполегливий, він вирізняється скромністю, надвисокою працездатністю, відданістю своїй роботі, громадянському обов’язку щодо військової справи, здатністю критично оцінювати результати власної роботи.

Леонід Єршов

 

Рейтинг
151 голосів
Теги: офіцери