16
січ.

Три офіцерські долі у щасливій сім'ї Якобчуків

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14920
  • Друк

001Нещодавно після завершення наради офіцерського складу ТВО Військової академії (м.Одеса) генерал-майор Олег Гуляк в урочистій обстановці вручив іменний годинник від Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України офіцеру структур  виховної роботи Ларисі Якобчук. Він побажав їй неодмінних успіхів у подальшій службі, нових звершень у справі виховання майбутніх офіцерів. Треба відмітити, що іменний годинник у Лариси Олександрівни вже другий, перший вона отримала від Київського міського голови за результатами відмінного навчання у Національній академії оборони України (м. Київ).

Автобіографічний нарис

Лариса з раннього дитинства мріяла стати вчителькою. Після успішного закінчення школи вона вступила до Мелітопольського державного педагогічного інституту, де здобула вищу освіту на природничо-географічному факультеті. Її мрія здійснилась. Молода, красива, тендітна дівчина розпочала свою виховну діяльність у школі. Після свого одруження її життя різко змінилось. Невгомонна жіноча суть прагнула чогось більшого. Про таких жінок колись сказав класик: 

У грі її кінний не зловить,
В біді - ніяковіє, - врятує:
Коня на скоку зупине,
У палаючу хату ввійде!

003Безумовно Ларисі Олександрівні захотілось завжди знаходитись разом з чоловіком, який у той час проходив військову службу у Збройних Силах України. Не вагаючись ні хвилини вона вирішила своє подальше життя присвятити, як і її чоловік «професії – Батьківщину захищати». Після призову на дійсну військову службу займала посади офіцера-народознавця, начальника групи пропаганди та інші. За рекомендаціями командування вступила до Військового гуманітарного інституту при Національної академії оборони України. «Однокашники» заздрили цій жінці, яка з відзнакою, нарівні з ними одержала вищу військову освіту та освітню кваліфікацію «магістра».

- І як тут не пригадати пушкінську героїню із повісті «Капітанська донька» жінку капітана Миронава, яка фактично командувала Білогірською фортецею.

Василина Єгорівна прехоробра дама – так охарактеризував її Швабрін. - Іван Кузьмич може це засвідчити.

Усі ці добрі слова хочеться повторити і про Ларису Олександрівну. Після академії жінка-офіцер виконувала такі обов’язки під час яких, не кожен чоловік з ними справлявся.

002З початку минулого року Лариса Олександрівна працює у Військової академії (м. Одеса). За цей невеличкий період офіцер-вихователь зарекомендувала себе з найкращої сторони. У відділенні виховної роботи її поважають не тільки за високі професіональні здібності, високу грамотність і величезну енергетику, яка запалює до кропіткої роботи навіть самих пасивних. Ці ділові якості не могли не залишитись у полі зору командування Військової академії. Декілька днів тому її призначили на вищий посадовий щабель. Сподіваємось, що у найближчий час вона одержить чергове звання. По своїм діловим якостям вона здібна виконувати і більш відповідальні обов’язки. Доречі, Лариса Олександрівна і її чоловік Віталій Васильович, мають сина Олександра та доньку Таїсію. У 2014 році їх син завершує своє навчання у Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і одержить своє перше офіцерське звання – лейтенант. Ось так, у найближчий час, переплетуться три офіцерські долі у щасливій сім'ї Якобчуків.

Леонід Єршов

Рейтинг
135 голосів
Теги: офіцери