23
груд.

Вручення свідоцтв офіцерам, які навчались на курсах підвищення кваліфікації

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15724
  • Друк

Вручення свідоцтв офіцерам20 грудня 2013 року після успішної здачі комплексного екзамену у музеї Військової академії (м. Одеса) ТВО заступника начальника академії з навчальної роботи підполковник Сергій Ключник урочисто вручив офіцерам свідоцтва про закінчення курсу підвищення кваліфікації офіцерів, зарахованих до кадрового резерву для призначення на посади начальників (заступників начальників) полігонів, начальників навчальних об’єктів полігонів.

Протягом двох тижнів у Військовій академії проходили навчання з офіцерами, які прибули з військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України. Для якісної організації та проведення курсів відповідальні: майори Олександр Ярошевський, Ігор Бужилов заздалегідь підготували необхідну літературу, установчі документи, схеми, тощо.

Заняття проводили висококваліфіковані науково-педагогічні працівники Військової академії такі як: начальник кафедри бойового застосування озброєння та військової техніки старший науковий співробітник кандидат технічних наук підполковник Вадим Ярмолюк та викладач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін майор Василь Галигін.

Після урочистих заходів офіцери, які закінчили навчання, сфотографувались на згадку.

Рейтинг
90 голосів