18
груд.

Керівники груп воєнно-ідеологічної підготовки Одеського гарнізону прийняли участь у інструкторсько-методичному занятті

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16225
  • Друк

Інструкторсько-методичне заняття17 грудня на базі Військової академії (м. Одеса) пройшло інструкторсько-методичне заняття з керівниками груп воєнно-ідеологічної підготовки військових частин та установ Одеського гарнізону.

У Георгіївській залі зібрались представники державних установ, в тому числі: начальник університету Українознавства, начальник 59 будинку офіцерів, офіцери Повітряного командування «Південь», Західної Військово-Морської бази, Одеської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, Південно-східного територіального квартирно-експлуатаційного управління та інші.

Перед присутніми виступив заступник начальника Одеського гарнізону з виховної роботи полковник Сергій Масленко. Він націлив керівників груп на серйозну і кропітку роботу у сфері воєнно-ідеологічної підготовки і побажав учасникам цього заходу натхнення у навчанні підлеглих.

Із виступами за темами: «Основні вимоги антикорупційного законодавства України», «Стан правопорядку у військових частинах та установах Одеського гарнізону», «Порядок забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житлом», «Основні напрямки культурологічного забезпечення військових частин та установ Одеського гарнізону», «Досвід проведення занять з воєнно-ідеологічної підготовки офіцерського складу» виступили досвідчені офіцери, які мають чималий досвід у проведенні занять гуманітарної спрямованості.

Перед присутніми виступив настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій, він висвітлив питання душпастирської опіки у Збройних Силах України і зокрема, в Одеському гарнізоні. Після завершення занять всі присутні керівники груп прослухали змістовну екскурсію у музеї Військової академії та набули додаткових знань з історії Збройних Сил та розвитку військового навчання Одеського регіону.

Рейтинг
116 голосів