03
груд.

Студенти Іллічівського морського коледжу Одеського Національного Морського університету в гостях у курсантів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15328
  • Друк

001Напередодні, свята Дня Збройних Сил України у Військовій академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, відбувся «День відкритих дверей». Студенти Одеського Національного Морського університету, разом з викладачем предмету «Захист Вітчизни» полковником запасу Іллею Кольцуном і майстром промислового навчання Людмилою Гоменюк, ознайомились з інфраструктурою військового вишу.

Юнаки та дівчата побували на провідній кафедрі академії «Ракетно – артилерійського озброєння», де знаходиться бойова техніка та тренажери. Курсанти старших курсів із великим задоволенням розповідали своїм ровесникам про міць української зброї. На кафедрі курсант 5-го курсу Вадим Варжеінов розповів студентам про бойову машину БМ-21, а сержанти Іван Федорашко та Володимир Лук’янов акцентували увагу присутніх на тактико-технічних характеристиках важкої броньованої техніки. Крім того, студенти побували на інших кафедрах, зокрема – повітрянодесантної підготовки, де їм були продемонстровані десантне спорядження та технічні прилади. Студенти оцінили рівень фізичної підготовки курсантів. Вони відвідали спортивний майданчик, класи, аудиторії, казарми де навчаються і проживають курсанти.

Після оглядової екскурсії шановним гостям було запропоновано цікава розповідь викладача кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін підполковника Андрія Королюка про випускників військових Одеських навчальних закладів. У музеї академії перед молодими хлопцями і дівчатами виступив ветеран Збройних Сил України генерал - майор артилерії Віктор Затонський, який загострив увагу молоді на героїчному минулому вищого військового навчального закладу.

Після всього побаченого студенти мали змогу зайти у храм Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія, а офіцери відділу виховної роботи у Георгіївській залі продемонстрували молоді документальну кінострічку про Військову академію. На згадку юнакам та дівчатам були вручені брошури з умовами вступу до академії.

Рейтинг
107 голосів