30
лист.

Особливі відтінки осіннього призову

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15858
  • Друк

Особливі відтінки осіннього призовуСьогодні у Білій залі Військової академії (м. Одеса) 30 молодих юнаків прийняли участь у ритуалі складання Військової присяги. У своєму зверненні заступник начальника академії полковник Юрій Клят закликав новобранців бути гідними продовжувачами славетних традицій вищого навчального закладу. Він проінформував також присутніх, що ця церемонія має особливі відтінки, саме цей осінній призов є останнім. Незабаром служба в армії стане не обов’язком, а звичайною роботою. Починаючи з 2014 року до війська братимуть винятково на контрактній основі.

Полковник Юрій Клят висловив сподівання, що протягом всієї служби солдати, які сьогодні зі зброєю в руках поклянуться перед своїми друзями, товаришами, близькими і рідними, будуть сумлінно виконувати свої службові обов’язки і наперекір всім змінам у нашому війську не будуть знижувати почуттів патріотизму і чесно виконають свій обов’язок захисника нашої держави. Пройде час і ці змужнілі, справжні чоловіки здоровими повернуться додому, але зараз їм потрібно у цих складних умовах реорганізації Збройних Сил України залишатись вірними словам Військової присяги. Щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихає молодих солдатів на подальші звершення у благородній справі служіння рідному народові!

Мати рядового Дмитра Ермакова Оксана Володимирівна у своєму зверненні до молодих солдатів завірила командирів, що їх сини будуть гідними продовжувачами славетних традицій старшого покоління і побажала всім міцного здоров’я, наснаги і віри у щасливе майбутнє.

Солдат Олександр Токмаков висловив загальну думку своїх співслужбовців, що вони не осоромлять звання воїна Збройних Сил України– чесно, самовіддано будуть навчатись військовій справі.

Лунає команда: "До складання Військової присяги приступити". На середину залу один за одним підходять юнаки для того, щоб зачитати її текст. Ще зовсім недавно Борис Гриб, Олександр Денисюк, Микола Сіміліді, Сеяр Гапуров, Соін Шаматовський разом із своїми молодшими командирами сержантами Дмитром Сузанським, Максимом Сухомлінським на стройовому плацу академії відпрацьовували стройові прийоми зі зброєю. Командир роти молодого поповнення капітан Олександр Колесник протягом всього терміну проходження «курсу молодого бійця» проявляв велику турботу щодо скорішої підготовки своїх підлеглих, використовуючи основний командирський принцип «роби як я».

Після завершення церемонії складання Військової присяги настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій звернувся з духовною настановою і провів обряд освячення.

Військовий оркестр академії під керівництвом майора Любомира Сукенника підготував цікаву концертну програму. Після урочистостей батьки і рідні відвідали музеї академії, зустрілись з командуванням вищого навчального закладу.

Рейтинг
92 голосів
Теги: солдати