21
лист.

Молоде поповнення в академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15720
  • Друк
У Військовій академії (м. Одеса), молоде поповнення Роздуми про останній призов в Українське військо

До військової академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк, прибули новобранці, які будуть проходити строкову військову службу у підрозділах забезпечення навчальним процесом вищого навчального закладу. Як відомо із засобів масової інформації, що цієї осені – останній призов. З наступного року Збройні Сили України планують повністю перейти на контрактну основу. Реформи Збройних Сил України триватимуть до 2017 року.

Солдат Микола Сіміліді:

Навчався у Ізмаїльському Державному університеті на факультеті образотворчого мистецтва. Кілька днів тому, він одержав повістку, а сьогодні він вже переодягнений у військову форму і так, як його товариші знаходиться у строю. Зараз напружено опановує ази військової служби і готується до складання Військової присяги.

- Я вважаю, що армія, це в першу чергу, добра фізична підготовка, а також велика кількість теоретичних знань, військових навчань, взагалі  це добра школа для справжніх чоловіків.

Солдат Андрій Куйтуклу:

Народився у місті Арциз, Одеської області, після закінчення середньої школи поступив до вищого навчального закладу, але згодом зрозумів, що спочатку потрібно пройти школу мужності і взяв академічну відпустку. Після відбору у військовому комісаріаті він направлений для проходження військової служби до нашого вишу.

- Я спочатку хотів би розпочати свою службу у високомобільних десантних військах, але доля повернулась по-іншому, буду забезпечувати навчальний процес у курсантів-десантників Військової академії, це теж не погано. В академії добра військова підготовка, мені це до вподоби. Як відомо, що наш призов останній, з наступного року виконувати обов'язок перед Батьківщиною будуть військовослужбовці тільки за власним бажанням.

Солдат Віталій Вільчинський:

Закінчив Одеський національний політехнічний університет і отримав спеціальність «спеціаліста з комп’ютерних систем». У свій час він не мав бажання навчатись на військовій кафедрі, але згодом зрозумів, що йому без армії не обійтись.

- Я з великим задоволенням вирішив стати солдатом і чесно виконати свій патріотичний обов’язок перед своєю Батьківщиною. З перших днів свого перебування у військовому колективі я зрозумів, що для того щоб стати гідним захисником Вітчизни потрібно не тільки добре володіти стрілецькою зброєю, але й мати тверді знання Військових Статутів. Хочеться запевнити своїх рідних, що їм не буде соромно за мене.

Психолог відділу виховної роботи Військової академії Ася Бузід:

- Кожний рік у нас комплексна система відбору. Це, по-перше, за станом здоров'я, також враховуються високі морально-психологічні, ділові якості кожного, хто зараховується до проходження строкової військової служби у Військовій академії.

Командир роти молодого поповнення капітан Олександр Колесник:

- Солдати, які восени прийшли для проходження строкової служби до Військової академії, служитимуть лише рік. Я вважаю, що за цей термін не можливо виховати справжнього солдата. Ця підготовка потребує значної частини часу, спочатку теоретичні навчання, а потім набрання професійних навичок. Зрозуміло, що за один рік, як показує практика, одержати професійного військовослужбовця неможливо. Це є головним критерієм переходу на контрактну професійну армію.

Старшина роти молодого поповнення прапорщик Олександр Назарук:

- Хлопцям, які попри все мріють стати солдатами, засмучуватися не варто, я впевнений, що головне для солдата – патріотизм, який відібрати ніяк неможливо. Але хлопці все одно за час служби набудуть високих вольових якостей, загартують свій характер, перевірять на міцність силу духу й м’язи і завжди будуть добрим словом пригадувати час проведений у війську.

Попереду у хлопців – декілька напружених, навчальних тижнів та підготовка до прийняття Військової присяги.

Рейтинг
87 голосів
Теги: солдати