21
лист.

У Військовій академії (м. Одеса) – свято!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16445
  • Друк

 Сьогодні колектив Військової академії (м. Одеса) відмічає річницю вручення Бойового Прапора. За роки свого існування вищий військовий навчальний заклад досяг таких вершин, до яких багато вищих військових навчальних закладів йшли багато років.

У 59 Гарнізонному будинку офіцерів перед початком свята для гостей був продемонстрований презентаційний відеоролик про життєдіяльність одного з найкращих вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. Під музичний супровід Військового оркестру до зали заходить керівний склад академії, керівництво області та міста, почесні гості.

Відкривається занавіс. Звучать урочисті фанфари. До присутніх звертається ведучий Олександр Нестеренко: Поважні гості, шановні ветерани, генерали, офіцери,прапорщики, сержанти, курсанти та солдати, працівники вишу! В листопаді 2011-го, особисто Президент України Віктор Федорович Янукович вручив Бойовий Прапор Військовій академії, який став символом динамічних змін, здобутих працею всього колективу, символом високого статусу, нових можливостей нашого навчального закладу. Сьогодні, 21 листопада православні християни вшановують пам'ять Святого Архангела Михаїла, який вважається Архістратигом – Воєначальником Святих Небесних Сил та Воїнств. Рано в ранці настоятель Храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія отець Сергій провів обряд освячення Бойового Прапора Військової академії. Відтепер Бойовий Прапор академії став святинею для кожного офіцера і курсанта, солдата і сержанта нашого навчального закладу. І віднині святе почуття пошани до Бойового Прапора завжди в наших серцях, серцях захисників держави – незалежної України!

Урочисте зібрання з нагоди Дня Військової академії оголошується відкритим.

Державний Гімн України виконує військовий оркестр. Ведучий заходу надає слово для привітання з нагоди Дня вручення Бойового Прапору тимчасово виконуючому обов’язки начальника Військової академії генерал – майору Олегу Гуляку.

– В листопаді 2011 року малиновий стяг з гордим написом “Військова академія” (м. Одеса)” вручений Президентом України Віктором Януковичем. За два роки свого розвитку Військовій академії вдалося сформувати таку потужну матеріальну і кадрову базу, що їй не страшні жодні труднощі. Черговий рік життя кращого вищого військового навчального закладу Збройних Сил України запам'ятається завдяки багатьом важливим подіям. Завдяки кропіткій роботі колективу, підготовлено та проведено перший випуск курсантів факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення та призначено на первинні офіцерські посади. Відкрився новий факультет високомобільних десантних військ та розвідки. Збудовано на території вишу повітряно-десантний комплекс, а курсанти факультету високомобільних десантних військ та розвідки за 2012-2013 рік здійснили 1182 стрибки з парашутом, в тому числі провели не тільки нічні стрибки, але й стрибки на воду. Відновлено і реконструйовано навчальний центр забезпечення навчального процесу у смт. Чорноморске. Відкрито на базі академії нову кафедру технічного забезпечення. Науковцями академії отримано двадцять патентів на винаходи. За незначний час науково-педагогічним працівниками академії було здобуто наукових ступенів: два доктори наук, чотири кандидати, один професор.

– З 2013 року в стінах академії окрім підготовки курсантів, розпочато підготовку студентів для національної економіки України за напрямками «Автомобільний транспорт», «Електромеханіка», «Фізичне виховання».

По завершенню свого виступу ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк подякував особовий склад і працівників Збройних Сил України за плідну роботу, а по завершенню стверджуючи сказав: «Курсанти академії є гордістю і майбутнім нашого війська!».

На сцену до трибуни для привітання запрошуються Голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Скорик. В своїй промові він привітав колектив Військової академії зі святом і побажав всім доброго здоров'я, наснаги, сімейного щастя і добробуту, нових звершень у нелегкій і відповідальній справі підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Після офіційної частини, за сприяння офіцерів відділу виховної роботи і колективу Військового оркестру (військовий диригент майор Любомир Сукенник), для гостей і особового складу вишу була представлена різноманітна концертна програма, яка розпочалась з пісні «Військова академія». В ході святкування гості почули нові військові, українські пісні, побачили запальні танці у виконанні балету Військового оркестру. Все це дійство супроводжувалося показом відеосюжетів і слайд-шоу. Після завершення урочистостей присутні залишились задоволеними і отримали багато позитивних емоцій.

Рейтинг
81 голосів