07
лист.

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15912
  • Друк

ІІ Міжнародна науково-практична конференція На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 7 листопада 2013 р. відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу», де взяли участь і представники Військової академії (м. Одеса).

0001Учасники конференції обговорювали успіхи українських вишів на шляху до впровадження болонських стандартів. На українську освіту чекає подальша модернізація. З 2005 року вітчизняна освіта робить важливі кроки у відповідності до Болонської угоди. Зростає якість української освіти, приймаються довгострокові стратегії розвитку, успішно впроваджуються європейські програми. За 10-15 років українська освіта може стати повністю конкурентоспроможною на світовому рівні.

На пленарних засіданнях було обговорено проблеми лідерства у вищій освіті, вищої освіти і науки, вищої освіти та ринку праці. Участь у Конференції взяли європейські експерти, члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти, представники провідних вищих навчальних закладів країн Європейського Союзу (WestminsterUniversity, Wien University of Applied Sciences), України, а також представники провідних бізнес-компаній (Microsoft, DTEK).

За матеріалами сайту
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 

Рейтинг
58 голосів