19
жовт.

Делегація Стратегічного командування НАТО у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Два дні представники Стратегічного командування НАТО перебували з робочим візитом у Військовій академії (м. Одеса), яку очолює ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк.

У складі делегації НАТО перебували генерал-майор Джон Лілланд – голова делегації, підполковники Жак-Марк Перро, Егіль Дальвеіт, капітан Дімітер Іллеіфф, полковник Олександр Губаренко.

Поважних гостей зустрічали начальник академії, його заступники і представники групи міжнародного військового співробітництва навчального закладу. Генерал-майор армії США Джон Лілланд, разом з делегацією, ознайомився з навчально-матеріальною базою Військової академії, поспілкувався з офіцерами, курсантами і працівниками Збройних Сил України.

Основна мета візиту іноземної делегації заключалась в тому, щоб допомогти підвищити рівень знань офіцерів, курсантів, науково-педагогічного складу академії щодо нового вектору, який зараз відпрацьовує НАТО, а також сформувати нове бачення стану військової співпраці між Збройними Силами України і Північноатлантичним альянсом.

Під час спільної розмови були обговорені нові ініціативи, які зараз пропонує керівництво блоку щодо формування сучасних Збройних Сил України. Крім того також були розглянуті питання по вдосконаленню навчальних програм за якими будуть навчатись курсанти академії, як відмітив у своєму виступі ТВО начальника генерал-майор Олег Гуляк.

В ході обговорення сучасних тенденцій інтеграції до Євроатлантичного блоку, представники Північноатлантичного альянсу провели цікаві зустрічі з курсантами академії і відпрацювали свою роботу за окремими тематичними напрямами. У робочих групах, які були створенні одразу, відбувались різноманітні дискусії, основна увагу яких була привернута до концепції Сил реагування НАТО і перехід на контрактну основу Збройних Сил України.

Робота іноземної делегації в стінах Військової академії пройшла плідно і ефективно. Офіцери, курсанти, працівники Збройних Сил України дізнались про сучасний підхід щодо розвитку військових формувань країн Північноатлантичного договору і їх підхід до підготовки фахівців Військової академії, як зазначив капітан першого рангу Володимир Хількевич, підводячи підсумки «Днів НАТО».

Генерал-майор Джон Лілланд та його колеги з іноземної делегації щиро подякували керівний склад академії за організацію їх роботи.

По завершенню візиту представники Стратегічного командування НАТО відвідали музей академії, де їм були врученні символічні сувеніри і запропоновано сфотографуватись з керівним складом академії на згадку.

 

Рейтинг
64 голосів
Теги: гості