03
жовт.

Діалог з посадовцями Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14769
  • Друк

  Заступник начальника Військової академії (м. Одеса) з навчальної роботи полковник Олег Маслій разом з курсантами прийняв участь у відеоконференції з посадовцями Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України.

На цьому заході піднімались питання щодо подальшої долі офіцерів військових частин та органів військового управління, які будуть реформовано найближчим часом, а також квартирні питання та багато інших.

Перший заступник начальника Головного управління персоналу генерал-майор Броніслав Жуковський зазначив, що у військові підрозділи, які підлягають реформуванню, надіслані вказівки щодо переліку вакантних посад для офіцерів. Як він відмітив, що під час реформування у Збройних Силах України залишаться кращі фахівці, справжні професіонали, які спроможні виконувати завдання, що стоять на переломному етапі реформування українського війська. Генерал засвідчив що проблем з розміщенням офіцерів, які мають відповідну підготовку та рівень освіти, не буде.

Заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління полковник Петро Саков запропонував вирішувати питання розслужбовлення житла в індивідуальному порядку за відповідними клопотаннями гарнізонних житлових комісій перед житловою комісією Міністерства оборони України чи безпосередньо Міністром оборони України, згідно чинного законодавства.

Завідувач сектору оборонної роботи управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Одеської обласної державної адміністрації Володимир Хорєв поцікавився житловою проблемою військовослужбовців, а також офіцерів запасу, які внаслідок правових колізій втратили кілька років тому право на перебування у гарнізонній черзі Одеського гарнізону на отримання постійного житла.

Для розв’язання важливих питань, які обговорювались на відеоконференції, заступнику Міністра оборони України були дані відповідні доручення щодо вирішення вкрай важливих питань.

Рейтинг
53 голосів