30
вер.

Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15833
  • Друк

Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотекТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк привітав завідуючу бібліотекою Військової Академії Ольгу Мальованчик, та працівників бібліотеки академії Інну Солошенко, Ірину Маслій, Тетяну Горбатюк, Тетяну Козачинську, Лідію Грушко, Катерину Гильову з Всеукраїнським днем бібліотек.

У своєму поздоровленні начальник вишу відмітив, що академічна бібліотека виконує важливу суспільну функцію, культурно-просвітницьку роботу. В бібліотеці академії курсанти мають змогу знайомитись з військовою літературою, творами світової та вітчизняної класики, українською історії та культурою, вдосконалювати свої знання в багатьох наукових галузях.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості науково-педагогічних працівників і курсантів академії є бібліотекарі вищого військового закладу – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Генерал-майор Олег Гуляк відмітив важливу роль професії бібліотекарів, від праці яких залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а врешті-решт і її успішний розвиток. Саме бібліотекарі академії допомагають курсантам бути обізнаними у багатьох сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу, а подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

Начальник військового навчального закладу від щирого серця побажав бібліотечним працівникам вишу міцного здоров’я, благополуччя, творчої наснаги, натхнення, радості, а також щасливих відкриттів у благородній просвітницькій справі. Офіцери виховного відділу виховної роботи академії капітани Віктор Палясний і Лариса Якобчук з курсантами приєднались до привітань і вручили працівникам бібліотеки квіти.

Напередодні свята в приміщенні Центральної міської бібліотеки імені Івана Франка відбувся святковий захід, на який були запрошені завідувачі філіями Централізованої бібліотечної системи для дорослих, а також офіцери Військової академії (м. Одеса) – заступник начальника факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення з виховної роботи Військової академії майор Петро Мітюшин і заступник начальника курсу з виховної роботи капітан Роман Літвінчук.

Одеська секція Організації ветеранів війни-однополчан, з якою бібліотека підтримує багатолітні дружні стосунки, запросила на зустріч, Івана Салтівця – полковника у відставці, учасника бойових дій Великої Вітчизняної війни. Іван Михайлович подарував Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка свою книгу під назвою «Бойові подруги «Катюші».

Теплі слова на адресу директора Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка Наталії Кликової прозвучали від представника Військової академії майора Петра Мітюшина, який привітав всіх присутніх із святом Всеукраїнського дня бібліотек і наголосив: «Мені дуже приємно, що курсанти Військової академії є постійними читачами бібліотеки, яка забезпечує їх потреби, знайомить майбутніх офіцерів з військовою літературою, творами світової та вітчизняної класики. За своїм природним призначенням бібліотеки є джерелом гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до наших сучасної молоді весь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, працівники бібліотеки сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості курсантів Військової академії».

Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у благородній просвітницькій справі, міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Всім бібліотекарям Військової академії наш земний уклін за невтомну працю в пропаганді знань, нагромаджених людством. Впевнені, що ваша бібліотечна нива й надалі колоситиметься добірним зерном людської мудрості, яку ви щедро даруватимете читачам – курсантам академії!

Рейтинг
58 голосів