27
вер.

Знайомство з сучасними технологіями

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15129
  • Друк

Практичне заняття на «Стиросервіс».Згідно навчального плану курсанти факультету підготовки матеріально-технічного забеспечення, які навчаються за спеціальністю речове забезпечення провели практичне заняття на фабриці «Стиросервіс». Старший викладач кафедри тилового забезпечення підполковник Геннадій Білоус разом із заступником начальника факультету з виховної роботи майором Петром Мітюшиним провели необхідну роботу по узгодженню питань щодо проведення практичного заняття у підприємстві міста Одеси.

Директор однієї із перших на Україні фабрик європейського рівня Максим Лопушанський особисто познайомив курсантів, які в найближчий час роз’їдуться на стажування у військові частини, з сучасною технологією.

Розповідаючи майбутнім військовим тиловим працівникам про своє підприємство керівник компанії, що надає послуги щодо прання та хімічного чищення текстильних і хутряних виробів для державних потреб (за коштом державного біджету України), закцентував увагу присутніх на втановлених у приміщеннях агрегатах. У просторій, добре освітленій залі працюють пральні машини тунельного типу, що дозволяють обробляти більш ніж 5000 кг білизни протягом зміни. Перед тим як білизна, обмундировання, спецодяг та інше речове майно із військових частин та військових навчальних закладів, що дислокуються в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, потрапляє на цей комбінат його уважно перевіряють і лише тоді, після сортування, механізовано подається у велитенські пральні машини.

Увагу присутніх було звернено на стінки тунелів машин. Вони  гладенькі, тому механічна дія на білизну мінімальна на відміну від звичайного перфорованого барабану пральної машини

Спостерігаючи за процесом прання в машині тунельного типу курсанти одразу відмітили, що вся робота здійснюється за рахунок розгойдування білизни по тунелю, а потім відбувається цикл промивання під натиском води. «Такий спосіб прання збільшує термін використання білизни в два рази – цей важливий  момент слід добре запам'ятати», - з таким зауваженням звернувся старший викладач до своїх слухачів.

Продовжуючи оглядову екскурсію далі Максим Лопушанський зазначив, що вода, яка використовується в процесі прання, проходить багатоступеневу процедуру очищення і пом'якшення – це значно підвищує якість прання і довговічність білизни. Він також підкреслив, що на його підприємстві існує резервна ємкість води на 250 кубічних метрів, яка дозволяє фабриці працювати автономно протягом трьох днів.

З гордістю керівник компанії «Стиросервіс» говорив про миючі засоби, які подаються автоматично за допомогою дозуючої системи «Galvamix». Ця німецька система гарантує постійно точну подачу засобів очищення і повністю виключає людський чинник. «Для обробки білизни, – зробив доповнення Максим Лопушанський, на фабриці використовуються кращі препарати фірми «Christeyn», які не мають хлору і це теж поліпшує якість прання і збільшує термін служби білизни».

Як помітили курсанти, що всі види робіт контролює висококваліфікований персонал, крім того у автопарку прального комплексу є автомобільна техніка. Новенькі мікроавтобуси своєчасно виконують доставку білизни. Основне гасло цього підприємства: «Якість прання європейського рівня за українською ціною».

Практичне заняття на «Стиросервіс».Після того, як курсанти оглянули всі робочі місця, досвідченний підприємець запросив їх до брифінгового залу, де ознайомив з документацією, яку потрібно знати майбутнім офіцерам речової служби. У процесі плідної спільної роботи Максим Лопушанський і старший викладач підполковник Геннадій Білоус надали ділові поради і з великим бажанням відповіли на всі запитання курсантів. Користуючись нагодою керівник підприємства роздав четверокурсникам роздруковані зразки необхідних документів, які потрібно знати офіцерам речової служби.

Після закінчення спільного заходу старший викладач підполковник Геннадій Білоус щиро подякував директору фабрики «Стиросервіс» Максиму Лопушанському за плідну співпрацю, а курсанти тилового факультету сфотографуватись на згадку.

Леонід Єршов

Рейтинг
51 голосів