27
вер.

Наукова робота курсантів за межами академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 11880
  • Друк

«Ядерні хроніки» Курсанти факультетів, члени військово-наукових гуртків кафедр, на чолі з двома курсовими офіцерами та заступником начальника Військової академії з наукової роботи полковником Кравчуком Олегом Івановичем відвідали презентацію історико-публіцистичного видання "Ядерні хроніки" 1938-1963" В.П’ятова, яка проходила 24 вересня 2013 року в Одеській національній бібліотеці ім. М.Горького.

Автор Валерій П’ятов зумів як вчений професійно підійти до письменницької діяльності, донести інформацію читачеві про глобальні наслідки можливої катастрофи, створити цілісну картину тієї епохи. Книга прекрасно оформлена фотографіями, фотодокументами, цитатами тощо. Враховуючи власний досвід, автор книги використав багато документального матеріалу, щоб відобразити чітку картину історичних фактів минулих подій і надав можливість читачеві сформулювати власну думку і відношення до потенційної ядерної загрози. Досить високу оцінку отримало видання з боку вчених, людей з високим інтелектуальним потенціалом.

Один екземпляр подарованої і підписаної автором книги знаходиться в бібліотеці Військової академії, кожний бажаючий має змогу ознайомитися з її змістом.

У Військовій академії достатньо уваги приділяється навчанню курсантів за фахом, проте наукова діяльність майбутніх офіцерів займає належну нішу. Про це свідчить робота курсантів у військово-наукових гуртках та їх здобутки на рівні навчального закладу та поза його межами.

Рейтинг
68 голосів