Урочиста церемонія закриття На базі Українського дитячого центру “Молода гвардія”, що у місті-герої Одеса, завершився Міжнародний молодіжний воєнно-патріотичний збір “Союз-2013 – Спадкоємці Перемоги”, який проходив протягом двох тижнів за участю понад двох сотень дітей з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Латвії, Литви, Естонії, Молдови, Казахстану та Киргизстану.

Заступник начальника Військової академії з виховної роботи полковник Сергій Пальчик наголосив: «За період перебування курсантів у відряджені, вони навчали своїх підлеглих азам вогневої, стройової, фізичної підготовки, подоланні смуги перешкод, навичкам орієнтування на місцевості, допомогли школярам у проведенні навчально-польового заняття і організації стрільб зі стрілецької зброї». Як відмітив офіцер-вихователь, все це в повній мірі сприяло формуванню у майбутніх захисників Вітчизни почуття патріотизму і здорового способу життя.

Урочиста церемонія закриття восьмого за рахунком Міжнародного молодіжного воєнно-патріотичного збору “Союз-2013 – Спадкоємці Перемоги” відбулася в центрі міста-героя Одеси. Організатори та представники команд-учасниць поклали квіти до пам’ятника Невідомому матросу та в складі інтернаціональних колон пройшли вулицями міста.

Учасники  Міжнародного  молодіжного воєнно-патріотичного збору стали учасниками святкового концерту, в якому приймали участь художні колективи міста і військового оркестру Військової академії.

“Спадкоємці Перемоги” отримали незабутні враження від подій, які їм подарувала Південна Пальміра!