02
вер.

Початок нового навчального року в академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16737
  • Друк

Початок нового навчального року  у Військовій академіїСьогодні, 2 вересня, з нагоди початку нового навчального року ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк привітав особовий склад і науково-педагогічних працівників зі святом, яке співпало з Днем народження міста-героя Одеси.

– Сьгодні Військова академія – це вищий військовий навчальний заклад, де зараз навчається понад 600 курсантів, і які вирішили пов’язати свою долю з важкою, але поважною професією захисника Вітчизни, – зазначив Олег Гуляк.

За словами генерала у Збройних Силах України триває наймасштабніша за роки незалежності реформа, у тому числі військової освіти.

– Мета реформи – створення сучасної боєздатної армії, – наголосив він. – А новій армії потрібні бойові командири, здатні оперативно приймати сміливі, а головне – правильні рішення.

Продовжуючи далі, начальник вищого навчального закладу, звернув свою увагу на забезпеченні високого методичного рівня у проведенні навчальних занять і якісному засвоєнні курсантами теоретичних знань та оволодінні ними необхідних професійних навичок.

Генерал-майор Олег Гуляк надав професорсько-викладацькому складу вказівки на формування та розвиток у курсантів прагнення до відмінного оволодіння військовою справою, бажанні мислити творчо, не за шаблоном, і в подальшому створювати умови для збереження життя і здоров’я підпорядкованого особового складу. Виховувати у курсантів високі морально-психологічні якості, почуття патріотизму і гордості за належність до лав курсантів Військової академії, відповідального ставлення до виконання вимог Конституції України, Статутів Збройних Сил України. Наданні підлеглим прикладу високої моральності та офіцерського ставлення до дорученої справи.

Разом із начальником вишу у святковому заході, взяв участь перший заступник командувача високомобільних десантних військ полковник Володимир Іванов. Він зачитав привітання Міністра Оборони Павла Лебедєва.

1 вересня – особливий день, це свято знань, бо саме знання та добра освіта стануть основою вашого життєвого успіху та майбутньої професії,  відмітив офіцер. Полковник Володимир Іванов побажав всім курсантам міцного здоров’я, мирного неба та успіхів у навчанні.

Перед курсантами виступив заступник начальника академії з наукової роботи – начальник науково-організаційного відділення, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, полковник Олег Кравчук. Офіцер зауважив, що новий навчальний рік – це початок нового періоду в житті кожного, чия доля пов’язана з освітньою діяльністю. Для курсантів сьогоднішній день – це черговий крок у оволодінні своєю військовою професією. Для викладачів – це новий етап у кропіткій, благородній справі – передачі новому поколінню того багатства, яке має назву „знання”. Завдяки цілеспрямованій, наполегливій праці сьогодні можна впевнено сказати – Військова академія має тверду основу для подальшого розвитку і повноцінного функціонування як вищий військовий навчальний заклад. Попереду велика відповідальна робота, результатом якої має стати якісно налагоджений навчально-виховний процес, спрямований на підготовку висококваліфікованих військових фахівців для Збройних Сил України.

Початок нового навчального року  у Військовій академії Після проходження урочистим маршем курсанти Військової академії розійшлись по аудиторіям. Перед курсантами факультету матеріального-технічного забезпечення, які навчаються за спеціальностями продовольчого та речового забезпечення, виступили із лекціями: "Нові погляди на організацію продовольчого забезпечення у ході реформування та розвитку Збройних Сил України", "Перспективи реформування та розвиток системи речового забезпечення Збройних Сил України. Сучасні погляди на організацію речового забезпечення", начальник центрального управління продовольчого забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник Олександр Андрух і ТВО начальника управління лазнево-прального обслуговування Центрального управління речового забезпечення Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник Юрій Сінчук.

Після обіду на факультеті високомобільних військ та розвідки з лекцією виступив перший заступник командувача високомобільних десантних військ полковник Володимир Іванов, який звернув свою увагу на задачах високомобільних десантних військ України. Ці підрозділи здатні охоплювати противника з повітря, виконувати бойові завдання у його тилу, діяти в ході спеціальних, антитерористичних та миротворчих операціях і виконувати завдання, які неможливо ефективно вирішити іншими силами та засобами. Виступ полковника Володимира Іванова був своєчасним, тому що у цьому році вперше був здійснений набір на факультет високомобільних десантних військ і розвідки безпосередньо у стінах Військової академії. Офіцер-десантник націлив першокурсників, які у цьому році поступили на факультет, з першого дня навчання добре займатись теоретичною та бойовою підготовкою. Але найголовнішим для десантників, як відмітив Володимир Іванов, залишається повітряно-десантна підготовка.

У бібліотеці академії силами її працівників організована велика книжкова виставка, яка розповідає про День знань і початок нового начального року.

У добрий час товариші курсанти!

Рейтинг
68 голосів