07
серп.

Курсанти 3-го курсу продемонстрували високі знання з психології і конфліктології

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15151
  • Друк

Екзамен з психології і конфліктології Екзамен з психології і конфліктології пройшов у курсантів 3-го курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса). Майбутні офіцери добре підготувались до цього важливого випробування. Протягом всього навчального року вони вивчали теорію, відвідували бібліотеку, наполегливо займались додатково.

Сержант Євген Новицький, курсанти: Тарас Балан, Артур Богославець, Олександр Загнієнко, Андрій Бербушенко, Артур Добрянський під час підготовки до екзамену чітко зрозуміли основні терміни з психології і конфліктології. Курсанти засвоїли, що кожен із них хоча б раз у своєму житті стикався з конфліктною ситуацією, більше того, майже стовідсотково був учасником конфлікту, нехай і одного єдиного. На їх погляд, міжособистісні конфлікти - це всього лише одна сторона того, що відбувається в сучасному суспільстві. Спілкуючись з викладачем, вони давали вірні відповіді на всі поставлені питання, так як раніше отримали від викладача базове уявлення про природу конфлікту та шляхи його розв’язання. Зрозуміло, що, звичайно, це не означає, що у своєму житті вони не будуть зовсім конфліктувати, швидше навпаки вони будуть застосовувати свої знання, для того щоб виходити з конфліктних ситуацій у майбутньому.

Викладач кафедри гуманітарних та соціально-економічних дисциплін підполковник Володимир Луханін залишився задоволеним знаннями курсантів.


Рейтинг
41 голосів