05
серп.

Майбутні офіцери-десантники відзначили професійне свято на полігоні

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Святкування Дня високомобільних десантних військУ Центрі забезпечення навчального процесу академії (смт. Чорноморське) відбулись урочистості щодо святкування Дня високомобільних десантних військ.

Справжнє спортивне свято влаштували курсанти старших курсів факультету високомобільних десантних військ та розвідки. Команди десантників та розвідників змагались між собою у спортивній естафеті, перетягуванні канату, виконанні комплексу вправ на турніку та грі у футбол. Для присутніх на святі глядачів  були підготовлені показові виступи курсантів-десантників, розвідники продемонстрували відпрацювання дій підрозділу у засідці та визволення заложників. Свідками та активними уболівальниками подій стали також молоді курсанти, які нещодавно зараховані на перший курс академії та проходять 3-х тижневі польові збори.

Привітати офіцерів та курсантів зі святом до центру прибув ТВО начальника Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, який поздоровив присутніх та побажав подальших успіхів у службі та навчанні тих, хто обрав нелегку професію воїна-десантника. Були заохочені кращі військовослужбовці, а також команди, які взяли участь у спортивному святі.

Оркестр та артисти ансамблю Військової академії підготували святкову програму.

Завершилось святкування Дня ВДВ конкурсом аматорської пісні серед курсантів четвертого курсу факультету.

Рейтинг
51 голосів