08
лип.

Золотий призер чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15161
  • Друк

Золотий призер чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорівВ Луганську відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. У змаганнях, які стали відбірковим етапом перед чемпіонатом світу, взяли участь понад сто спортсменів вагових категорій від 60 до 100 кілограмів. Сильніших визначали за правилами гирьового двобор’я: поштовх і ривок з 32-хкілограмовими гирями.

За словами начальника кафедри теорії та організації фізичної підготовки Військової академії полковника Ігоря Овчарука напруження “залізної гри” було досить високим. На перший план виходили воля й характер спортсменів, їх вміння працювати на максимумі своїх можливостей.

В результаті запеклої боротьби перше місце у ваговій категорії 75 кілограмів з результатом 188 підйомів й звання майстра спорту здобув курсант-першокурсник факультету високомобільних військ та розвідки Військової академії (м. Одеса) Роман Матвієнко.

Всім переможцям було вручено медалі, кубки й дипломи. Вже у вересні їх чекає боротьба на чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбудеться в Греції.

Довідка. Сьогодні особистим досягненням курсанта-першокурсника Романа Матвієнка є поштовх 32-хкілограмових гирь – 100 разів й ривок – 107 разів, із загальною сумою 195 балів. Підготовкою військового спортсмена займається заслужений тренер України старший викладач кафедри теорії та організації фізичної підготовки Військової академії (м. Одесі) підполковник Дмитро Полозенко.

Рейтинг
66 голосів