05
лип.

Черговий випуск слухачів курсів іноземної мови

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16221
  • Друк

Черговий випуск з іноземної мовиВідповідно до вимог наказу Міністра оборони України від 16 квітня 2013 року №259 «Про прийом слухачів на курси іноземних мов ЗС України у першому півріччі 2013 року» з 16 квітня по 5 липня 2013 року у Військовій академії (м. Одеса) пройшли навчання офіцери та військовослужбовці за контрактом на курсах іноземних мов.

52 слухача 37–го випуску продемонстрували високий рівень володіння базовими видами мовної діяльності:  читанням, письмом, мовлення та аудіюванням. На кафедрі іноземних мов, яку очолює працівник ЗСУ полковник запасу Іван Чорненький, є сучасні навчальні класи, високотехнологічне обладнання для проведення практичних занять, комп’ютерні класи мовного тестування та лінгафонні кабінети.

По завершенню курсів слухачі здали іспит, який відповідав міжнародним вимогам екзамену STANAG-6001.

Офіцери та військовослужбовці за контрактом поліпшили свій рівень володіння іноземними мовами, які їм потрібні для виконання службових обов’язків й участі у миротворчих операціях.

У музеї академії відбулась церемонія вручення сертифікатів, по закінченню якої слухачі та викладачі кафедри іноземних мов Військової академії сфотографувались на згадку.

Рейтинг
63 голосів