Почались військові збори у студентів факультету підготовки офіцерів запасуБільш ніж дев'ятсот студентів випускних курсів вищих навчальних закладів Одеси та регіону, які навчаються на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса), прийняли участь у урочистих заходах, присвячених Першому дню військових зборів. До хлопців та дівчат, які вишикувались на плацу Військової академії (м. Одеса), з привітальним словом звернувся ТВО начальника Військової академії полковник Юрій Клят. У своїй промові він нагадав історичній шлях формування факультету підготовки офіцерів запасу та звернув увагу на ті досягнення, які дали змогу підготувати більш ніж п'ять тисяч офіцерів для Збройних Сил України, інших військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Держспецтрансслужби.

Декан факультету, працівник ЗСУ Михайло Мазуренко, звертаючись до майбутніх офіцерів, висловив сподівання, що всім, хто сьогодні вирушає на місячні військові збори, вистачить терпіння, мудрості та рішучості.

Одеський обласний військовий комісар полковник Юрій Піскун оголосив наказ щодо призова і направлення студентів до військових частин Збройних Сил України, де вони будуть мати змогу на практиці закріпити набуті у Військовій академії теоретичні навички та знання з 11 військово-облікових спеціальностей.

Під супровід оркестру Військової академії колона вирушила до місць призначення. Попереду - декілька напружених тижнів.