11
черв.

Екзамен з дисципліни «Фізичне виховання, спеціальна фізична підготовка і спорт»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15114
  • Друк

Державний екзамен У Військовій академії (м. Одеса) в період 10-11 червня 2013 року, на кафедрі теорії та організації фізичної підготовки, яку очолює кандидат наук з фізичного виховання та спорту полковник Ігор Овчарук, курсанти факультету з підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, здавали державний екзамен з дисципліни «Фізичне виховання, спеціальна фізична підготовка і спорт».

Під час проведення екзамену спочатку перевірялась теоретична складова, в ході якої курсанти показували свої знання щодо порядку організації та проведення фізичної підготовки в Збройних Силах України.

Свої знання вони захищали перед головою підкомісії з прийому екзамену начальником служби фізичної підготовки та спорту Сухопутних військ Збройних Сил України полковником Ігорем Шлямар, заслуженим тренером України, підполковником Дмитром Полозенком.

Далі курсанти перейшли до практичної складової, яка проходила на спортивному майданчику. Там курсанти виконували вправи з бігу, показували свою силову підготовку, уміння швидко та технічно долати елементи смуги перешкод, а також продемонстрували виконання прийомів рукопашного бою.

Під час перевірки вказаних вправ були присутні Голова Державної екзаменаційної комісії, командувач високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Олександр Швець та ТВО начальника Військової академії генерал-майор Олег Гуляк, які позитивно оцінили показані курсантами результати.

Рейтинг
62 голосів