08
черв.

Так тримати!

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15841
  • Друк

Державних іспит за спеціальністюКомплексний державний іспит за спеціальністю 

Курсанти четвертого курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально–технічного забезпечення за спеціальністю речового та продовольчого забезпечення Військової академії (м. Одеса) складали комплексний державних іспит за спеціальністю.

Перед початком відповідального екзамену члени державної екзаменаційної комісії під керівництвом командувача високомобільних десантних військ Сухопутних військ Збройних Сил України полковника Олександра Швеця, досконально і вимогливо перевірили теоретичні питання, після чого у розташованому на території академії наметовому містечку курсанти, продемонстрували свої практичні навики. Полковник Сергій Лисенко із складу державної екзаменаційної комісії виважено і принципово підійшов до практичних питань. Він спочатку уважно стежив за діями випускників: Богданом Осіпенко, Віталієм Кміт, Денисом Маніним, а потім кожному із них задавав численні додаткові питання. У діях майбутніх офіцерів спостерігалась впевненість і чіткі відпрацьовані за роки свого навчання дії. Богдан Осіпенко в лічені хвилини підготовив до запуску та роботи дизельну електростанцію ЕСД-10Т/230 ВС, Віталій Кміт перевірив і підготовив всі механізми польового механізованого хлібозаводу ПМХ до роботи, Денис Манін перевірив і підготовив переносну кухню КП -75Д до роботи.

Відмінні і добрі знання на комплексному державному екзамені показали четвертокурсники, які навчались за спеціальністю речового забезпечення. Курсанти - випускники підтвердили свої знання та навики в оволодінні своєю спеціальністю.

Рейтинг
52 голосів