27
трав.

«До прийняття Військової присяги приступити!»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17324
  • Друк

До прийняття Військової присяги приступити!У Військовій академії (м. Одеса) молоді солдати склали присягу на вірність українському народові!

25 травня 2013р. у Військовій академії (м. Одеса) молоді воїни, які будуть забезпечувати навчальний процес у вищому військовому навчальному закладі, склали присягу. У Білій залі зібрались батьки, рідні, запрошені гості. З промовою до присутніх звернувся ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк. Він закликав молодих воїнів продовжувати навчатись бойовій справі, не шкодувати своїх сил і енергії, бути гідними продовжувачами тих, хто проходив військову службу у цій історичній будівлі.

Від імені ветеранів Збройних Сил України виступив полковник у відставці працівник ЗСУ Іван Новожилов, він побажав новобранцям міцного здоров’я, успіхів в оволодінні військовою справою в ім'я зміцнення обороноздатності України. Від військовослужбовців, які приймали Військову присягу виступив рядовий Георгій Плінгей і мати солдата. Вона подякувала офіцерам за турботу у вихованні майбутніх захисників Вітчизни та побажала всім міцного здоров'я, успіхів у службі. За декілька напружених тижнів солдати встигли оволодіти стройовими прийомами, навчились користуватись зброєю, вивчили Статути Збройних Сил України.

Після команди: «До прийняття Військової присяги приступити!» чітко, без хвилювань, один за одним на середину зали виходили підтягнуті юнаки, які впевнено зачитували текст Військової присяги. Настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила та Мефодія отець Сергій провів обряд освячення.

Урочистий ритуал складання Військової присяги закінчено, командир роти майор Павло Можара доповів про це командуванню. Військовий ансамбль академії запропонував батькам і запрошеним невеличкий концерт, після якого гості академії відвідали музей, храм, ознайомились із побутом військовослужбовців.

Рейтинг
118 голосів