26
квіт.

Військовослужбовці Одеського гарнізону відшліфовують стройову майстерність на плацу Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Підготовка до парадуУчасники урочистого проходження військ Одеського гарнізону напружено готуються до Дня Великої Перемоги. На плацу Військової академії (м. Одеса) у ході першого дня тренування військовослужбовці всіх видів Збройних Сил разом із представниками інших військових формувань України та вихованцями місцевого ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою продемонстрували гарний стройовий вишкіл.

Як розповів відповідальний за тренування заступник начальника Одеського гарнізону з виховної роботи полковник Сергій Масленко, для того щоб добре показати свою стройову виправку, учасникам цього відповідального заходу потрібно постійно відшліфовувати цілу низку елементів проходження урочистим маршем в складі ротних колон. Передбачається, що напередодні 9 травня має відбутися ще кілька стройових тренувань, а також генеральна репетиція, що безпосередньо проходитиме на Куликовому полі.

Ветерани Великої Вітчизняної війни, гості і жителі міста-героя будуть спостерігати за великою кількістю військовослужбовців, які увійдуть до складу дев’ятнадцяти парадних розрахунків.

 

Рейтинг
142 голосів