30
бер.

Курсанти першого курсу факультету ВДВ та розвідки відпрацювали елементи стрибка з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15716
  • Друк

001Доцент кафедри повітрянодесантної підготовки працівник ЗСУ Олександр Кисельов провів з курсантами першого курсу факультету високомобільних десантних військ та розвідки практичне зайняття за темою: «Наземне відпрацювання елементів стрибка з парашутом». Протягом двох годин курсанти на повітрянодесантному комплексі відпрацьовували основні елементи, які їм в невдовзі пригодяться на польовому виході під час виконання стрибків із вертольота Ми-8 МТ.

Спочатку курсанти отримали макети парашутів ДПС і на першому навчальному місці зробили необхідну підгонку підвісної системи. Сьогодні вони будуть вдосконалювати навички стрибка з парашутом: посадка в повітряне судно, дії за командами ʺПриготуватисяʺ, ʺПішовʺ, відділення від повітряного судна, дії в повітрі та дії під час приземлення. Головною метою викладача  є  навчити курсантів правильності виконання елементів стрибка з парашутом. Виховуючи любов та дбайливе ставлення до повітрянодесантної техніки, віри в її надійність та безвідмовність.

У заключній частині, викладач підводить підсумки заняття, відповідає на запитання, відмічає позитивні моменти, ставить завдання на самостійну роботу.

Рейтинг
273 голосів