Польовий вихід у курсантів У Військовій академії (м. Одеса) завершився польовий вихід курсантів четвертого курсу факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення. Упродовж тижня майбутні начальники речової та продовольчої служби частини виконували низку завдань, пов’язаних зі специфікою їхнього подальшого проходження служби на офіцерських посадах.

Зокрема, курсанти випускного курсу відпрацьовували нормативи щодо розгортання батальйонного пункту харчування, польової лазні та майстерні з ремонту речового майна. А також здійснювали організацію миття особового складу, ремонт обмундирування й взуття, готували їжу в польових умовах та демонстрували свій рівень тактичного мислення в ході проведення командно-штабного навчання.

За словами начальника кафедри тилового забезпечення вишу підполковника Дениса Лісовенка, торік вони, тоді ще третьокурсники, вже отримали подібне випробування полем. Але цьогорічні заняття – особливі, і роль та місце в них випускників теж - інша, коли викладачі вже не просто вчили та розповідали, а ретельно перевіряли – на що здатний завтрашній начальник продовольчої та речової служби частини.

Оцінюючи дії своїх вихованців, офіцер відзначив, що із всіма, покладеними на них завданнями, хлопці впоралися на гідному рівні та продемонстрували добрі теоретичні й практичні знання й навички.

Польовий вихід у курсантів Так, останній курсантський польовий тиждень залишився позаду. Попереду – ще кілька місяців навчання, державні іспити, офіцерський випуск, після чого хлопці роз’їдуться по різних куточках країни, де розташовані частини і з’єднання українського війська.

Як складеться їхня подальша служба? Залежатиме від них самих. Від того, наскільки мотивованими вони будуть на початку офіцерського шляху та з якого боку зарекомендують себе в своїх нових армійських колективах. Але в їхній пам’яті назавжди залишаться добрі спогади про курсантські роки. Про своїх досвідчених командирів і викладачів: полковника Ігоря Сухіна, підполковників Дениса Лісовенка, Миколу Хрупала, майора Олександра Качанова, генерал-майора у відставці Михайла Шкрабова, полковника запасу Григорія Прокопенка та багатьох інших. Про тих, хто протягом багатьох років готував їх до офіцерського життя і завдяки кому вони на мажорній ноті витримали свій останній курсантський іспит полем.