15
лют.

Світла пам’ять тим, хто не повернувся з Афганістану

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17667
  • Друк

зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав14 лютого у Військовій академії (м. Одеса) у Георгіївській залі відбулась зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав. Перед особовим складом, викладачами, працівниками ЗСУ виступив ТВО начальника військового вишу генерал-майор Олег Гуляк. Він привітав присутніх з 24-ю річницею виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан.

Зустріч з учасниками бойових дій на території інших держав“Не всі повернулися додому, багато молодих військовослужбовців стали інвалідами. На юнацькі плечі воїнів-афганців лягла нелегка місія, але вони з честю виконали свій військовий обов'язок”, - підкреслив генерал-майор. “У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з Афганістану живим. Генерал-майор Олег Гуляк подякував всім присутнім за їх активну участь у зміцнені авторитету академії, досягненні порозуміння та єдності у суспільстві. Він побажав ветеранам-афганцям міцного здоров'я, мирного і теплого неба над головою, достатку й благополуччя, щастя і добра.

В урочистому наказі були відмічені працівники ЗСУ, які зараз виховують молоде покоління майбутніх офіцерів. Артисти військового оркестру організували невеличкий концерт з виконанням патріотичних пісень.

Перед присутніми була продемонстрована документальна кінострічка про виведення радянських військ з Афганістану. В глибині просторої зали офіцери та працівники ЗСУ виховного відділу підготовили стенд з фотокартками тих, хто приймав участь у миротворчих місіях і бойових діях.

Рейтинг
101 голосів