01
лют.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшли загальні збори сержантського складу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 17433
  • Друк

збори сержанського складуУ Військовій академії (м. Одеса) пройшли загальні збори сержантського складу.

На порядку денному було розглянуто питання: «Актуальні проблеми реформування Збройних Сил України на сучасному етапі». Перед молодшими командирами з доповіддю виступив майор Валентин Висоцький. У своїй промові він звернув увагу присутніх на актуальні проблеми реформування вітчизняних Збройних Сил на сучасному етапі та на завдання сержантського складу щодо їх якісного вирішення. Також офіцер виховного відділу зазначив, що вже стало традицією на початку кардинальних перетворень в оборонній сфері, основу якої складають Збройні Сили України, радитись з молодшими командирами.

На загальних зборах сержантського складу було обрано раду із сержантського складу. Очолив її головний старшина Військової академії старший прапорщик Василь Кір'як. Після виступів сержантський склад академії переглянув документальний кінофільм про сучасні Збройні Сили України.

Завершуючи збори майор Валентин Висоцький підвів підсумок про необхідність докорінного реформування українського війська. "Робота ця дуже масштабна та відповідальна, тому збори сержантського складу мають стати вагомим фактором свідомої реалізації організаційних заходів у війську, а також допомогти уникнути багатьох помилок попередніх спроб реформування армії" - наголосив офіцер.

Рейтинг
213 голосів