На приборкання снігової  стихії був задіяний особовий склад Військової академії (м. Одеса) 27 січня на прохання представників Приморської районної адміністрації міста Одеси і в зв’язку із складними погодними умовами особовий склад Військової академії вийшов на допомогу комунальним службам.

ТВО начальника академії генерал-майор Олег Гуляк в своєму зверненні до підлеглих закликав підійти до цієї важливої задачі з порозумінням і самовіддачею.

Представники двох факультетів: високомобільних десантних військ і розвідки та матеріально-технічного забезпечення, а також військовослужбовці роти забезпечення навчального процесу та охорони з інвентарем для прибирання снігу вийшли розчищати вулиці міста. Капітани Віктор Палясний, Михайло Радіонов та Григорій Кузьменко, старший лейтенант Максим Сечін керували особовим складом, щодо ліквідації наслідків зимової стихії.

Відповідальні за цю роботу підполковники Петро Іващенко та Сергій Бородін провели необхідний інструктаж і правильно розподілили сили. В першу чергу вони спрямували зусилля курсантів та військовослужбовців на розчистку прилеглої території Військової академії, а потім під’їзних перехресть до найважливіших установ, розташованих бюветів, зупиночних комплексів громадського транспорту тощо.

По завершенню розчистки вулиць міста, в яких прийняло участь близько ста осіб, відповідальні офіцери висловили курсантам і військовослужбовцям подяку, а найбільш активних представили до заохочення начальником військового вишу Військової академії (м. Одеса). Мешканці району були вдячні за своєчасну допомогу.